Arabská guma - vykuřovadlo 25 g

Arabská guma - vykuřovadlo 25 g

Kód: RY-214
Arabská guma vydává při spalování minimum kouře. Vůně je jemná, zvláštně příjemná, nasládlá. Používá se pro povzbuzení smyslů i jako afrodiziakum.
Připraveno k odeslání
49 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Arabská guma - vykuřovadlo 25 g

Arabská guma (pryskyřice stromu akácie) byla dobře známá už v dobách starověkého Egypta, kde se používala i k balzamování mumií. Arabská guma se používá buď jako samostatné kuřidlo nebo jako pojidlo pro éterické oleje a další tekuté přísady či jako fixativ, který spojí ostatní vykuřovadla do vyváženého celku. 

Vůně
Arabská guma vydává při spalování minimum kouře. Vůně je jemná, zvláštně příjemná, nasládlá. Používá se pro povzbuzení smyslů i jako afrodiziakum.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
25 g v sáčku s popisem

Země původu
Pákistán

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Vyřezávaná miska z palisandrového dřeva Vyřezávaná miska z palisandrového dřeva Kód: HT-WB-BOWL
Stylová miska pro Vaše vzácnosti.
249 Kč
Malý lapač snů - Navajo Malý lapač snů - Navajo Kód: HT-NA_DC1
Překrásná ruční práce rodilého uměleckého řemeslníka Curtise Bitsui.…
226 Kč