Angelit tamblovaný mix S

Angelit tamblovaný mix S

Kód: SVK-01-A-S
Angelit je kámen tišící, zklidňující. Je to kámen jemných vibrací.
Poslední kusy na skladě!
39 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Angelit tamblovaný mix S

Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných kamenů polodrahokamu angelitu velikosti S. Velikost jednotlivých kamenů je cca 2,3 - 2,8 x 1,7 - 2,2 cm, hmotnost je v rozmezí od 8 - 12 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie angelitů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem.

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného angelitu.
 

Angelit je modrý jako nebe. Jak název napovídá, jedná se o kámen spojený s andělskou říší, s čistotou, jemností a laskavostí. Andělé jsou vyspělé duchovní bytosti, jsou s námi neustále. Vzhledem k tomu však, že jsme po většinu času zaměřeni na vnímání materiální úrovně 3D (s vibracemi na nižší frekvenci), nevidíme, neslyšíme a necítíme nic, co je za hranicemi této úrovně. Proto anděly nevnímáme. Čím více se však věnujeme duchovní práci, učíme se nořit do prostoru mezi myšlenkami, do ticha a jemnosti, tím častěji a více vnímáme prázdný a volný prostor ve svém nitru. Jeho jemnost, lehkost a nekonečnost bez forem a obrazů, který žije jemnými vibracemi hlubokých a naplňujících pocitů Lásky. A tak postupně začínáme objevovat kvalitu duchovního světa, Domova naší Duše, který je obýván bytostmi světla, anděly.

Angelit a duchovní cesta
Angelit je kámen velmi jemných vibrací. Pokud vás tedy zaujal a něco vás na něm přitahuje, jsou to jeho jemné duchovní vibrace, na které odpovídá vaše touha poznat více. My všichni přece cítíme, že za tímto světem je ještě další. Svět Dobra a Lásky. Víme o něm všichni, ale ne každý se na duchovní cestu vydá. Vibrace angelitu pozvedávají člověka z jeho každodennosti plné materiálních starostí. Vybízí, aby svou pozornost obrátil na vnímání duchovního světa, ke kterému má přístup skrze své nitro. Člověk, který vstoupil na duchovní cestu, a který se blíží ke světu Boha, se stává přirozeně citlivějším, laskavějším, soucitnějším. Cítí, zná a chápe, že vše je propojeno, že vše je součástí Božské Jednoty. A to nejsou jen slova. Člověk tím začíná žít. Kdo se vydal na duchovní cestu, začíná cítit božskou část (svou Duši) uvnitř sebe a začíná ji rozeznávat také v druhých. Jeho vděčnost a víra (nebo spíše poznání) se prohlubuje, život se proměňuje. Začíná klást ty správné otázky a tím pádem k němu začínají přicházet i správné odpovědi. Když se probouzí Duše člověka, člověk pociťuje vzestup. Začíná cítit svět Boha a chápe, že je skutečnou Realitou. V té době k němu přichází sdělení z vyšších úrovní, objevují se neklamné "důkazy" o působení andělů. Člověk procitá, jakoby si uvnitř sebe samého rozsvítil lampičku. Vnitřní záře za čas přesahuje jeho tělo a je citelná i pro druhé. Je to jakoby člověk znovu našel cestu, ze které sešel, jakoby nacházel sebe v podobě, na kterou už zapomněl. Začíná se rozednívat... když Duše procitá. O duchovní cestě, duchovním světě a probouzení Duše velmi krásně pojednává kniha AllatRa, kterou vřele doporučujeme.

Angelit a léčení
Angelit je kámen tišící, zklidňující. Při horečnatých stavech a zánětech všeho druhu působí jako hojivý balzám, je výborný při spáleninách, úpalu i úžehu. Rezonuje s krční čakrou Visuddha. Léčí všechny nemoci a problémy spojené s touto čakrou (hlasivky, chrapot, záněty…), dále uvádí do rovnováhy štítnou a příštítnou žlázu, působí na plíce, napravuje poruchy tkání a krevního řečiště. Angelit se často používá i pro kontrolu hmotnosti. Na jemné úrovni vibrace angelitu upravují rovnováhu mezi fyzickým a éterickým tělem.

Čištění a nabíjení angelitu
Angelit do sebe neabsorbuje žádné negativní energie. Proto ho stačí jednou za čas (jak dlouhý bude, to vám řekne vaše intuice) omýt pod proudem vlažné vody a uložit ho na drúzu křišťálu či do misky s vodou.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Durance Bio Levandule krém na ruce zkrášlující 75  Durance Bio Levandule krém na ruce zkrášlující 75 Kód: CL-943349
Zkrášlující krém na ruce s obsahem esenciálního oleje levandule v biokvalitě.…
230 Kč
Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker Dárková sada čakrových vonných svíček, 7 čaker Kód: SoD-900640
Svíčky, které vytvoří uvolňující atmosféru i při relaxaci.
364 Kč
Tarotové karty Lo Scarabeo Tarotové karty Lo Scarabeo Kód: MYST-EX142
Jedinečné a dynamické spojení námětů, symbolů, z těch nejvlivnějších…
579 Kč
Taška velká fantasy - Vlčí strážci Taška velká fantasy - Vlčí strážci Kód: NM-B1084D5
Překrásná, precizně vyrobená velká taška přes rameno s motivem vlčích ochránců.
1.028 Kč