Angelit tamblovaný mix L - XL

Angelit tamblovaný mix L - XL

Kód: SVM-tambl-angel
Andělský kámen je vynikajícím pomocníkem při duchovní práci na sobě samém, je kamenem Nového Věku, přináší vědomí Jednoty, učí bezpodmínečné lásce, soucitu, napomáhá duchovnímu vzestupu člověka. Angelit nám otevírá brány nebes.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
63 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Angelit tamblovaný mix L - XL

Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných kamenů polodrahokamu angelitu. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3,5 x 2,5 x 1,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 26 - 42 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie angelitů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem.

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného angelitu.
 

Angelit - telepatie, astrální cestování, komunikace s anděly
Andělé a archandělé Bombastus.czAngelit je modrý jako nebe. Jak název napovídá, jedná se o kámen spojený s andělskou říší. Velmi se hodí pro navazování kontaktu s anděly a to v první řadě proto, že zjemňuje a rozšiřuje vnímání svého lidského přítele. Andělé jsou vyspělé duchovní bytosti, jsou s námi neustále. Vzhledem k tomu, že je naše vědomí po většinu času omezeno na materiální úroveň 3D (s vibracemi na nízké frekvenci), nemáme šanci spatřit jejich jemnohmotná těla ani slyšet jejich hlasy nebo cítit jejich působení. Čím více se věnujeme duchovní práci na sobě samém, rozšiřujeme své vědomí (pro tyto případy je angelit vynikajícím průvodcem a pomocníkem), postupně začínáme objevovat mnohorozměrnost a pestrobarevnost světů, které vibrují na mnohem vyšších frekvencích. V rozšířených stavech vnímání můžeme provádět telepatickou komunikaci, cestovat mimo tělo (astrální cestování), pohybovat se skrze dimenze či paralelní reality, kontaktovat své duchovní průvodce, Mistry Světla, anděly, archanděly… Všechny tyto bytosti a procesy existují a probíhají zcela běžně současně (paralelně) s naším 3D světem. Je vtipné, že je naše omezená 3D mysl považuje za neexistující jen proto, že je nemůže vidět, osahat, změřit. Rozpoznávací schopnosti naší materiálně zaměřené mysli jsou velmi omezené. Ve vesmíru existuje mnohem více dimenzí a ty jsou dostupné jen pro toho, kdo umí rozšiřovat své vědomí (například pomocí duchovních technik, meditací či modliteb). Více informací o fenomenálních možnostech člověka s rozšířeným vědomím, o dimenzích, andělech a duchovním probouzení se naleznete v knize AllatRa, do detailu vysvětlené duchovní techniky v knize Duchovní praktiky a meditace od A. Novych.

Angelit a Duše člověka
Angelit je kámen velmi jemných vibrací, které podporují a probouzejí vibrace stejného druhu v člověku. I člověk (přestože je ve hmotě) je jich schopen a to díky své nehmotné části, která přišla ze světa Boha - Duši. Pokud Vás tedy angelit zaujal a líbí se vám, něco vás na něm přitahuje, jsou to jeho jemné duchovní vibrace, na které odpovídá vaše probouzející se Duše. To ona je ten, kdo rozpoznává známé vibrace z duchovního světa. Vibrace angelitu pozvedávají lidskou Duši, probouzí ji, člověk vymaňuje své vědomí z osidel hmotného světa a začíná se soustředit na svou duchovní podstatu. Člověk se stává citlivějším, laskavějším, soucitnějším, chápe, že vše je propojeno, vše je součástí Božské Jednoty. Náhle člověk jasně cítí božskou část (svou Duši) uvnitř sebe a začíná ji rozeznávat také v druhých. Jeho vděčnost a víra se prohlubuje, život se proměňuje, začíná klást ty správné otázky a tím pádem k němu začínají přicházet i správné odpovědi. Jakmile se probudí Duše člověka, začíná člověk pociťovat svůj vzestup, začíná cítit svět Boha. V té době k němu přichází sdělení z vyšších úrovní, objevují se neklamné "důkazy" o působení andělů i archandělů. Člověk procitá, jakoby si uvnitř sebe samého rozsvítil lampičku. Vnitřní záře za čas přesahuje jeho tělo a je citelná i pro druhé. Je to jakoby člověk znovu našel cestu, ze které sešel.

Pozemští andělé
Jak by vypadat náš život, kdybychom na něj pohlédli očima Anděla? Co bychom si pomysleli? Co bychom považovali za důležité? Zkusme se vznést, vystupme na chvíli ze svého hmotného těla a pohlédněme na sebe sama očima duchovní bytosti. Andělé jsou překrásné, laskavé, moudré a milující duchovní bytosti. V rozšířeném stavu vědomí je lze cítit, slyšet, spatřit. Pak už nepochybujeme, že skutečně existují, že nám pomáhají. Možná, že nejsme zcela jako oni, jsme omezeni hmotou svého těla, často upadneme, sejdeme z cesty, ale zase se zvedáme, mýlíme se, ubližujeme, nejsme vždy vědomí, ale své chyby umíme přiznat, umíme požádat o odpuštění, poučit se z nich. Můžeme se rozhodnout být lepší a snažit se o to. S pomocí vlastních sil v sobě můžeme vyvinout přímo andělský soucit, být laskaví, být milující. Můžeme se stát pozemskými anděly. Stačí jen chtít.

Angelit a léčení
Angelit je kámen tišící, zklidňující. Při horečnatých stavech a zánětech všeho druhu působí jako hojivý balzám, je výborný při spáleninách, úpalu i úžehu. Rezonuje s krční čakrou Visuddha. Léčí všechny nemoci a problémy spojené s touto čakrou (hlasivky, chrapot, záněty…), dále uvádí do rovnováhy štítnou a příštítnou žlázu, působí na plíce, napravuje poruchy tkání a krevního řečiště. Angelit se často používá i pro kontrolu hmotnosti. Na jemné úrovni vibrace angelitu upravují rovnováhu mezi fyzickým a éterickým tělem.

Čištění a nabíjení angelitu
Angelit do sebe neabsorbuje žádné negativní energie, je napojen na duchovní sféry a jako takový je jimi sám čištěn i nabíjen. Proto ho stačí jednou za čas (jak dlouhý bude, to vám řekne vaše intuice) omýt pod proudem vlažné vody a uložit ho na drúzu křišťálu či do misky s vodou.

 

 

 

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Iswari Acai lyofillizovaný prášek BIO 70 g Iswari Acai lyofillizovaný prášek BIO 70 g Kód: ISW-0015
Antioxidantová bomba z Amazonie.
299 Kč
Svíčka archanděl Gabriel válec 6 x 20 cm Svíčka archanděl Gabriel válec 6 x 20 cm Kód: IMP-0310
Gabriel jakožto andělský posel vede doufající rodiče k početí a pomáhá…
181 Kč
Bombilla 17 cm bambus Bombilla 17 cm bambus Kód: SHA-10024500
Bombilla - bambusové slámka se sítkem, pro pití jihoamerického povzbuzujícího…
99 Kč
Kalabasa keramika JUMBO Kalabasa keramika JUMBO Kód: SHA-10020300
Keramická nádoba pro přípravu a pití maté - povzbuzujícího nápoje…
359 Kč