Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička  - 1
Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička  - 2
Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička  - 3
Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička  - 4
Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička  - 5
Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička - 1/5Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička - 2/5Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička - 3/5Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička - 4/5Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička - 5/5

Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička

Kód: PUCK-CHE64
Tato lampička je jako stvořená na noční stolek dětí, které se bojí tmy a bubáků, nemohou usnout a pláčou. Lampička svítí krásným snovým tlumeným světlem modré barvy, která uklidňuje mysl i duši.
Připraveno k odeslání
257 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andílek strážný pro sladké sny, LED lampička

Nádherná LED lampička s andílkem strážným je překrásným stylovým a hlavně užitečným dárkem pro každou dobrou duši. Tato lampička je jako stvořená na noční stolek dětí, které se bojí tmy a bubáků, nemohou usnout a pláčou. Postavte lampičku s andílkem na stolek vedle postýlky tak, aby na ni viděly a vysvětlete jim, jak je andílek stále ochraňuje, ať se nebojí, že mohou jít v klidu spát. Lampička svítí krásným snovým tlumeným světlem modré barvy, která uklidňuje mysl i duši. Kdo by se necítil dobře - v takové příjemné společnosti?

Lampička s andílkem má ve spodní části zabudovanou LED lampičku s napájením na 3 baterie LR1130 (součástí balení).

Materiál
Pryskyřice

Šířka x výška
11,5 x 9 cm

Upozornění
Toto zboží dostáváme od dodavatele v hromadném balení, kde jsou namíchány různé varianty. Nemáme možnost si jednotlivé varianty vybírat. Proto nelze při objednání zvolit variantu. Pošleme vám tu, která je momentálně na skladě. Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
napsal/a Čas: 19:05 Datum: 08.10.2015
Lampička je úžasně jemná, éterická, v reálu pro mne snad i krásnější, než udává foto, byť je velice zdařilé. :-) Strach a pláč mě opustil, za což tímto děkuji. :-D ...a nejen za to. ;-)
Štítky