Andělské kyvadlo - růženín a křišťál

Andělské kyvadlo - růženín a křišťál

Kód: AW-SpecMP-52
Kdo miluje anděly a zabývá se prací s jemnými energiemi, toho jistě zaujme toto nádherné andělské kyvadlo s křišťálovým hranolem (šestihranem).
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
377 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělské kyvadlo - růženín a křišťál

Kdo miluje anděly a zabývá se prací s jemnými energiemi, toho jistě zaujme toto nádherné andělské kyvadlo s křišťálovým hranolem (šestihranem). Růženín je kámen jemných vibrací, zjemňuje vnímání a působí na citovou oblast - mírní emoce, dává klid, mír, pochopení, rozvíjí schopnost milovat a odpouštět. Křišťál je projektivní i receptivní kámen, přiřazený Slunci a Měsíci a také elementu ohně a vody. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje, zvyšuje duchovní síly člověka, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.  

Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak. Kyvadlo je prodloužená ručička Vaší intuice, je prostředníkem mezi Vámi a Vaší intuicí.

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadlo.

Hmotnost kyvadla
10 - 15 g

Délka x šířka kyvadla
7,5 x 3,4 cm

Výška figurky anděla
3,5 cm

Délka řetízku
15,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky