Andělské karty - Skladem

Andělské karty mohou pomoci lidem nalézt klid, směr a jasnost v jejich životě, a mnoho lidí je vnímá jako prostředek komunikace s vyššími silami nebo svým vlastním vnitřním vedením.


Andělské vykládací karty

Jde o sadu karet, které jsou často používány jako nástroj pro osobní rozvoj, intuici a spirituální vedení. Tyto karty mají obvykle obrázky spojené s anděly, archanděly, duchovními bytostmi nebo symboly, které mají hlubší význam. Lidé je často používají k získání vhledu do svého života, k nalezení odpovědí na otázky nebo k získání inspirace a podpory.

Každá karta má svůj vlastní význam, a lidé je často používají tak, že si vyberou kartu z balíčku a interpretují její význam v souvislosti s jejich otázkou nebo situací, ve které se nacházejí.

V naší nabídce najdete také sošky andělů, andělské svíčky anebo andělské kameny.

Jak andělské karty fungují

Zprostředkovávají určité nalazení se na Dobro, Lásku, soucit, naději a víru skrze tyto obrázky. Velkou výhodou těchto karet je to, že v nich nikdy nenajdete negativní poselství nebo cokoli, co by narušovalo vaši duševní pohodu. Andělské vzkazy jsou absolutně vždy pozitivní, povzbudivé a nadějeplné. 

Doporučujeme také další liturgické předměty z naší nabídky.