Andělská soška - Život je krásný

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
789 Kč
Kód: HT-8396
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Život je krásný. Život je fascinující, živý a radostný pro všechny, kdo věří v Dobro a Lásku. Kdo žijí a jednají podle srdce, podle Lásky. Pro všechny, kdo hledají a sbírají krásu, kdo se o ni dělí s druhými. Pro všechny, kdo hodili lži, přetvářku a honbu za pomíjivými poklady tohoto světa za hlavu a poznali pravý Poklad ve svém nitru - životadárný Zdroj, svou Duši. Šťastný je ten, kdo uslyšel hlas svého Anděla, hlas Lásky své Duše. Šťastný je ten, kdo podle Ní žije.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
 
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce přijde světlo, které nám přinese klid.


Velikost sošky (délka x šířka x výška)
17 x 12 x 22 cm

Hmotnost sošky cca 
778 g

Materiál
pryskyřice - polyresin

Sošku dodáváme v dárkové krabici.

Facebook komentáře

Štítky