Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm  - 1
Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm  - 2
Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm  - 3
Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm - 1/3Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm - 2/3Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm - 3/3

Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm

Kód: HT-AS8201
Oceňuj svět a žehnej mu, žehnej obloze, ptákům v povětří, lesům, vodě a všem lidem, žehnej Bohu, miluj ho a uvědom si, že právě tak, jak dokážeš milovat Boha, dokážeš milovat sám sebe a ostatní - neboť všichni jsou jedním - všichni jsou Bohem.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
465 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská soška rozjímání sedící, 10,2 cm

Kde sídlí Bůh?
Zastav se! Právě teď a v tuto chvíli ustaň ve své činnosti a staň se pozorovatelem. Rozhlédni se kolem sebe. Co vidíš? Vidíš tu krásu, která Tě obklopuje? Všechno, co je kolem Tebe je Božím výtvorem, všechno je Božské, jelikož v sobě obsahuje kus Boha - Božskou jiskru. Věci, rostliny, stromy, slunce, obloha, motýli, i voda ve skleničce, stojící na Tvém pracovním stole, v sobě obsahuje kus Boha. Oceň ji, oceň její krásu a pak vychutnej její chuť - tak chutná Bůh. Vyjdi ven a zhluboka se nadechni, přivoň si - tak voní Bůh. Pohlédni do tváří kolemjdoucích - takto se projevuje Bůh. V každém z nich je Božská jiskra a bez ohledu na to, co právě dělají nebo říkají, jsou Božím výtvorem a zaslouží si ocenit. 

Proč chybujeme a ubližujeme druhým?
Ublížil Ti někdo? Přestaň se zlobit, nezaměřuj se na to špatné, neplň své srdce zlobou. Vždyť ublížil Ti kvůli své nevědomosti, raději mu požehnej. Vždyt přece i v něm je kus Boha, jen si to neuvědomuje a chybuje. Chybuje proto, aby jsi mu Ty mohl odpustit a on se ze své chyby mohl poučit. Odpusť mu a podporuj v něm to dobré. Vždy hleď ke světlu, hledej a podporuj to nejlepší ve všem a všech a tma a stíny ustoupí.

Síla požehnání
Oceňuj svět a žehnej světu kolem sebe, žehnej obloze, žehnej ptákům v povětří, žehnej lesům, vodě a všem lidem, žehnej Bohu, miluj ho a uvědom si, že právě tak, jak dokážeš milovat Boha, dokážeš milovat sám sebe a ostatní - neboť všichni jsou jedním - všichni jsou Bohem. Možná, že si po čase všimneš, že se Tvůj svět změnil, že je plný světla a radosti. Je to proto, že miluješ, oceňuješ a žehnáš, to Ty sám jsi naplnil své srdce světlem, láskou a radostí.

Výška x šířka sošky
9,5 x 19 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

Sošku anděla můžete posadit na libovolné místo. Nabízíme vám možnost dokoupit i lavici, na které bude anděl sedět. Máte zájem i o lavici (viz foto 2), lze ji zakoupit samostatně. Stačí, když do objednávky připojíte poznámku, že máte zájem i o lavici.

LP

 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky