Andělská soška - pozornost  - 1
Andělská soška - pozornost  - 2
Andělská soška - pozornost  - 3
Andělská soška - pozornost - 1/3Andělská soška - pozornost - 2/3Andělská soška - pozornost - 3/3

Andělská soška - pozornost

Kód: HT-AS8206
Malý andílek, postavený na místě, kde si děti často hrají nebo se učí, jim pomůže naučit se, jak se neztrácet ve světě plném věcí, lidí a nejrůznějších vjemů a jak si v dané chvíli vybrat jeden jediný předmět zkoumání a neztrácet přitom soustředění.
Výrobce: Angel Star
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
375 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská soška - pozornost

DOPRODEJ. Na této kartě se nachází poslední kus. Výrobce již tento typ sošky bohužel nevyrábí. 

Malý andílek s chlapeckou tváří pozorně sleduje svět, do kterého přišel. Stejně jako on, i malé lidské bytosti, děti, jsou zaujati světem kolem sebe a pozorně jej sledují. Někdy se stane, že jsou příliš zahlceny informacemi a vjemy zvenčí a ztrácí schopnost soustředění. Právě pro tyto děti bude tento andílek tím správným pomocníkem. Malý andílek, postavený na místě, kde si děti často hrají nebo se učí, jim pomůže naučit se neztrácet se ve světě plném věcí, lidí a nejrůznějších vjemů a jak si v dané chvíli vybrat jeden jediný předmět zkoumání a neztrácet přitom soustředění. 

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Výška x šířka sošky
9 x 7 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky