Andělská soška - pohlédni na všechno to dobré

Andělská soška - pohlédni na všechno to dobré

Kód: HT-AS8320
Pohlédni na všechno to dobré, co je kolem tebe. Uvědom si, že nic z toho není samozřejmostí. Poděkuj za to, že můžeš být toho všeho součástí, vyjádři vděčnost svým blízkým, za to, že jsou. Otevři své srdce dobru a světlu.
Výrobce: Angel Star
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
610 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská soška - pohlédni na všechno to dobré

Tento překrásný anděl tě vyzývá k zastavení a pravdivému pohledu na sebe sama. Co z toho, co považuješ za tak moc urgentní, je z pohledu duchovní roviny skutečně důležité? Pohlédni na to, kolik dobra kolem tebe je! Kolik dobrých lidí, kolik krásy v Přírodě. Nauč se děkovat za to, že jsi toho součástí, že máš možnost to všechno prožívat, neboť nic není samozřejmé. Všechno jsou to dary, které ne vždy umíme ocenit. Často až po té, co se setkáme s opravdovým utrpením a bídou, až ztratíme všechno, co jsme měli, pak si uvědomíme, že jsme zapomněli být vděční, že jsme zapomněli poděkovat. Vyjádřit vděčnost za vše, co máme, vyjádřit druhému člověku úctu a lásku zase není tak těžké.

Božská Jednota
Zastav se! Právě teď a v tuto chvíli ustaň ve své činnosti a staň se pozorovatelem. Rozhlédni se kolem sebe. Co vidíš? Vidíš tu krásu, která Tě obklopuje? Všechno, co je kolem Tebe je Božím výtvorem, všechno je Božské, jelikož v sobě obsahuje kus Boha - Božskou jiskru. Věci, rostliny, stromy, slunce, obloha, motýli, i voda ve skleničce, stojící na Tvém pracovním stole, v sobě obsahuje kus Boha. Oceň ji, oceň její krásu a pak vychutnej její chuť - tak chutná Bůh. Vyjdi ven a zhluboka se nadechni, přivoň si - tak voní Bůh. Pohlédni do tváří kolemjdoucích - takto se projevuje Bůh. V každém z nich je Božská jiskra a bez ohledu na to, co právě dělají nebo říkají, jsou Božím výtvorem a zaslouží si ocenit. 

Proč chybujeme a ubližujeme druhým?
Ublížil Ti někdo? Přestaň se zlobit, nezaměřuj se na to špatné, neplň své srdce zlobou. Vždyť ublížil Ti kvůli své nevědomosti, raději mu požehnej. Vždyt přece i v něm je kus Boha, jen si to neuvědomuje a chybuje. Chybuje proto, aby jsi mu Ty mohl odpustit a on se ze své chyby mohl poučit. Odpusť mu a podporuj v něm to dobré. Vždy hleď ke světlu, hledej a podporuj to nejlepší ve všem a všech a tma a stíny ustoupí.

Síla požehnání
Oceňuj svět a žehnej světu kolem sebe, žehnej obloze, žehnej ptákům v povětří, žehnej lesům, vodě a všem lidem, žehnej Bohu, miluj ho a uvědom si, že právě tak, jak dokážeš milovat Boha, dokážeš milovat sám sebe a ostatní - neboť všichni jsou jedním - všichni jsou součástí Boha. Možná, že si po čase všimneš, že se Tvůj svět změnil, že je plný světla a radosti. Je to proto, že miluješ, oceňuješ a žehnáš, to Ty sám jsi naplnil své srdce světlem, láskou a radostí.

Výška sošky
11 cm

Hmotnost sošky
258 g

Materiál
pryskyřice - polyresin

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky