Andělská soška - andílek s pejskem

Andělská soška - andílek s pejskem

Kód: SoD-8291
Překrásná andělská dívka s pejskem nás nabádá, abychom byli ohleduplní k ostatním a naučili se je milovat. Každý tvor na této zemi má právo na život a je dobrý přesně takový, jaký je.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
498 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská soška - andílek s pejskem

Všichni mají právo být takovými, jací jsou
Překrásná andělská dívka s pejskem je vhodná do pokojíčku každého, kdo se učí spolužít s ostatními bytostmi. Andílek s pejskem nás nabádá, abychom byli ohleduplní k ostatním a naučili se je milovat. Každý tvor na této zemi má právo na život a je dobrý přesně takový, jaký je. Tato soška symbolizuje nekonečnou a bezpodmínečnou lásku andělských bytostí ke všem živým tvorům a je vhodná pro všechny děti, především pak pro ty, kteří svou lásku ke zvířatům zatím hledají.

Andělé - proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Na svůj smutek, strach a bolest nejsme sami
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Výška x šířka sošky
10 x 9 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Andělské karty - Doreen Virtue Andělské karty - Doreen Virtue Kód: KOS-ANDELK
Hledáte partnera, zaměstnání, radu, útěchu, inspiraci nebo cokoliv, co vám…
359 Kč
Svíčka anděl romance, bílá - válec 6 x 12 cm Svíčka anděl romance, bílá - válec 6 x 12 cm Kód: IMP-0198
Svíčka s andělem, který chrání naše kroky a pomáhá nám v těžkých chvílích.
129 Kč