Podívejte se do kategorie Andělé

Andělská soška - anděl odměny 10,2 cm

Andělská soška - anděl odměny 10,2 cm

Kód: HT-AS8242
Tato soška anděla nás nabádá, abychom se na chvíli zastavili a vnímali svět kolem sebe, vnímali jeho krásu a odměnili se něčím příjemným a hezkým. Vždyť si to zasloužíme. Naše tělo, duch i mysl si zaslouží odpočinek a odměnu, dopřejme si ho!
Výrobce: Angel Star
Poslední kusy na skladě!
697 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská soška - anděl odměny 10,2 cm

Zpomal, dopřej si odpočinku a odměň se
Tato soška anděla nás nabádá, abychom se na chvíli zastavili a vnímali svět kolem sebe, vnímali jeho krásu a odměnili se něčím příjemným a hezkým. Vždyť si to zasloužíme. Zasloužíme si to nejlepší už jen za to, že tu jsme, není třeba zdolávat ty nejvyšší vrcholy a vítězit nad nejtěžšími problémy, abychom si zasloužili odměnu. Zasloužíme si ji už teď - tak si ji dopřejme. Jaká ta odměna bude, je jen na nás, může jí být něco dobrého k jídlu, posezení s přáteli, zhlédnutí dobrého filmu, příjemná chvíle s našimi blízkými, procházka kolem řeky, vdechování vůně lesa, chvíle strávená nad dobrou knížkou, zkrátka cokoliv, co nás potěší a přivede na cestu k sobě. Svět se nezboří, když se na chvíli přestaneme věnovat svým povinnostem a starostem. Všechno počká. Svou mysl, tělo i ducha můžeme průběžně odměňovat drobnými radostmi, budeme tak mnohem odpočatější a spokojenější a na všechny starosti, které si na svých bedrech neseme, se budeme dívat s nadhledem.

Příliš mnoho břemen a přetížená mysl
Tato soška je vhodná pro všechny, kteří stále někam spěchají, za něčím se ženou, obtěžkáni svými starostmi a povinnostmi již nevidí to hezké kolem sebe, nedokáží se radovat. Možná, že je často slyšíme říkat: "Někdo musí vydělávat" nebo "Beze mě by jsi ani nevstal z postele", "Když to neudělám sám, tak to neudělá nikdo"... Možná, že se cítí nenahraditelní, nepostradatelní, příliš důležití na to, aby si dopřáli chvíli klidu. Mysl těchto lidí neustále pracuje a vlastně už se nedokáže zastavit. Je pravděpodobné, že dřív nebo později začnou trpět bolestmi hlavy, nespavostí, podrážděností, jejich výkon se bude snižovat a taktéž radost ze života se začne pomalu vytrácet.

Aktivita a odpočinek
Nedostatek odpočinku a spánku vede k dlouhodobému odčerpávání z našich energetických zásob, ty však nejsou bezedné. Tělo i mysl se potřebují revitalizovat, aby se předešlo onemocnění. Každý živý tvor potřebuje odpočívat, člověk není výjimkou. Aktivitu musíme vyvažovat odpočinkem, aby naše tělo a mysl stále dobře fungovaly. Tento anděl nás nabádá ke zpomalení a odpočinku. Stačí, když si ho postavíme na pracovní stůl nebo na místo, na které nám během dne často padne zrak. Pohled na odpočívajícího a rozjímajícího anděla nám připomene, že i my si můžeme odpočinout, nic nám přece neuteče. A navíc, pokud své mysli dopřejeme dostatek odpočinku, odmění se nám mnohem efektivnějším výkonem.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Andělé jsou tu proto, aby nás podporovali v naší víře v něco vyššího, než jsme my sami, aby nám šli příkladem a připomněli nám všechny ty božské vlastnosti, na které jsme zapomněli a které bychom v sobě mohli opět oživit, například umění milovat, důvěřovat, odpouštět, být pokorným a vděčným za to, kým jsme a co máme.

Velikost sošky
10,2 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky