Andělská léčitelská hůlka - křišťál  - 1
Andělská léčitelská hůlka - křišťál  - 2
Andělská léčitelská hůlka - křišťál  - 3
Andělská léčitelská hůlka - křišťál - 1/3Andělská léčitelská hůlka - křišťál - 2/3Andělská léčitelská hůlka - křišťál - 3/3

Andělská léčitelská hůlka - křišťál

Kód: AW-HWand-45
Nádherná magická andělská hůlka je vyrobena z horského křišťálu. Potenciál hůlky se skrývá nejen ve vysokých vibracích křišťálu - (nejuniverzálnějšího léčivého krystalu na světě), ale především v čistotě úmyslů mága.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.263 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská léčitelská hůlka - křišťál

Nádherná magická andělská hůlka je vyrobena z horského křišťálu. Potenciál hůlky se skrývá nejen ve vysokých vibracích křišťálu - (nejuniverzálnějšího léčivého krystalu na světě), ale především v čistotě úmyslů mága. Magická hůlka je tradiční pomůckou pro rituální magii. Magické (či léčitelské) hůlky jsou již od nepaměti úzce spjaty s praxí šamanů, mágů, čarodějek a léčitelů. Magická hůl či hůlka je neodmyslitelým symbolem vůle, síly a moci mága, působí jako kondenzátor jeho síly a vůle. S její pomocí ovlivňuje tu či onu zvolenou sféru. Magická hůlka běžně slouží k léčení nemocí, odvracení nepříznivých vlivů, pro ovlivňování živých bytostí zde na zemi či evokování bytostí z vyšších sfér. Magickou hůl lze nabít vůlí, vlastnostmi či kvalitami, živly, světelným fluidem či akášou.

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přižazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Hmotnost hůlky
44 g

Délka x šířka hůlky
15 x 2 cm

Výška křišťálového anděla
2,5 cm

Délka křišťálové špice
4,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky