Andělská brož - Hvězdná křídla  - 1
Andělská brož - Hvězdná křídla  - 2
Andělská brož - Hvězdná křídla  - 3
Andělská brož - Hvězdná křídla - 1/3Andělská brož - Hvězdná křídla - 2/3Andělská brož - Hvězdná křídla - 3/3

Andělská brož - Hvězdná křídla

Kód: HT-AS15825
Andělská brož s hvězdou symbolizuje vědomí našeho Božského původu a připomíná nám, že všichni jsme dětmi Božími a jsme Bohem milováni takoví, jací jsme, tedy i se svými chybami a nedostatky.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
79 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská brož - Hvězdná křídla

Andělská brož má velký potenciál být malým milým dárkem, drobností, kterou můžete věnovat milým lidem, které máte rádi, Vašim blízkým a přátelům.

Andělská brož s hvězdou symbolizuje vědomí našeho Božského původu a připomíná nám, že všichni jsme dětmi Božími a jsme Bohem milováni takoví, jací jsme, tedy i se svými chybami a nedostatky. Velká hvězda v centru brože symbolizuje Božskou jiskru, nebeský dárek - vklad do našeho života, která nám byla věnována v okamžiku našeho příchodu na Zem. Tato jiskra nás naplňuje nadějí a vírou, že život na Zemi má svůj smysl, i když to tak mnohdy nevypadá. Nošením této brože dáváme najevo, že si uvědomujeme přítomnost Božské jiskry, kusu Boha, v každém člověku a že dokážeme ocenit a podpořit to dobré, co v každém z nás je, i přes to, že se mnohdy k sobě nechováme tak hezky, jak bychom se chovat mohli. Nezaměřujme se na to špatné, raději podporujme to dobré, co v každém z nás je.

Materiál
kov

Velikost brože
2,2 cm

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky