Andělská brož - Děti Boží

Andělská brož - Děti Boží

Kód: SoD-15934
Už je to dávno, my si nepamatujeme ten den, kdy Andělé, bytosti Boží, přinesli a do našeho těla vložili Boží světelnou jiskru, Duši...
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
113 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělská brož - Děti Boží

Andělská brož má velký potenciál být malým milým dárkem, drobností, kterou můžete věnovat milým lidem, které máte rádi, Vašim blízkým a přátelům.

Už je to dávno, my si nepamatujeme ten den, kdy Andělé, bytosti Boží, přinesli a do našeho těla vložili Boží světelnou jiskru, Duši. Tato neviditelná, avšak velice mocná částečka z duchovního světa je v nás, a my o ní často ani nevíme, necítíme ji. Říkáme "Bůh" a hledíme k Nebesům a přitom Jeho vlastní malou část máme přímo uvnitř sebe. Ne náhodou Ježíš pravil: " Království Boží je ve vás". Co tím myslel, když ukazoval na oblast duchovního srdce? Proč hledáme Boha jinde než v sobě? Vždyť máme Jeho Duši a ta je tou Branou, tím místem spojení mezi námi a Jím. Je prostě zapotřebí obrátit se k Bohu v sobě, hledat Duši v sobě a nalézt onu stříbrnou nit, duchovní spojení s Jeho světem.

Když prosíme Boha a odpovědi, očekáváme, že přijdou slova. Ale ve skutečnosti skutečnou odpověď můžeme pouze procítit svou Duší. Bůh nemluví, v Jeho světě platí jediný jazyk, kterému rozumí všechny Duše. Je to jazyk hlubokých pocitů, jazyk Pravdy. Tyto hluboké pocity lze cítit jako lehkost, svobodu, teplo a Lásku uvnitř sebe. To pocítíme v meditacích nebo v modlitbách, kdy úplně zapomínáme na sebe a noříme se do svého nitra, plni upřímné Lásky k Bohu. Jsme nic nežádající milující.

Jsme Děti Boží, a všechno máme v sobě, jen je třeba vzpomenout si a znovu nalézt toto spojení, na které jsme, vlivem hlučnosti světa tak nějak zapomněli. Bylo řečeno: "Kdo hledá, ten najde. Kdo klepe, tomu bylo otevřeno". Jen je třeba vědět, že klepat se patří hrubým do hrubého (slovy do světa) a jemným do jemného (Láskou ke světu Lásky). Vždyť duchovní svět je jemný, je to Láska. Tak klepejme jemným - Láskou a vděčností. Láska člověka nezůstane nikdy nevyslyšena...

Materiál
kov

Velikost brože
2,4 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker Dárková sada 7 čajových svíček - sedmero čaker Kód: SoD-900660
Svíčka vytváří pohodovou a klidnou atmosféru.
144 Kč
Svícen na čajovou svíčku - Ametyst drúza Svícen na čajovou svíčku - Ametyst drúza Kód: BL-AS1
Ametyst je vynikající kámen pro duchovní, duševní, intelektuální i uměleckou…
549 Kč
Svíčka archanděl Michael oblouk 8 x 20 cm Svíčka archanděl Michael oblouk 8 x 20 cm Kód: IMP-0306
Hlavní Michaelovou rolí je likvidovat nízké energie strachu. Je výborným…
179 Kč
Saloos Squalane 100% Bio suchý olej 20 ml Saloos Squalane 100% Bio suchý olej 20 ml Kód: SA-8510055
Squalane (suchý olej) pro problematickou, zralou i suchou pleť. Působí jako silný…
227 Kč