Andělé lásky v kameni  - 1
Andělé lásky v kameni  - 2
Andělé lásky v kameni - 1/2Andělé lásky v kameni - 2/2

Andělé lásky v kameni

Kód: SoD-FSD8736
Láska je nejvyšší, nejčistší a nejmocnější silou v celém Universu. Je podstatou, důvodem i smyslem naší existence. Láska je kvalitou Boha a díky duši - částečce Boha – božské jiskře, která je v nás, je celou dobu přítomna přímo v nás samotných.
Připraveno k odeslání
186 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Andělé lásky v kameni

Láska je nejvyšší, nejčistší a nejmocnější silou v celém Universu. Je podstatou, důvodem i smyslem naší existence. Láska je kvalitou Boha a díky duši - částečce Boha – božské jiskře, která je v nás, je celou dobu přítomna přímo v nás samotných. Kvůli egoismu se však nemůže projevit, proto odložme ego a staňme se tím, čím ve skutečnosti jsme - Láskou

Tito překrásní, do detailu velice precizně zpracovaní andílci, zalití v malém oblém, na dotek příjemném pryskyřičném "kamínku" ve tvaru srdce, vám budou neustále připomínat, že lásku nemusíte hledat, že láska je uvnitř vás samotných, že je dokonce samou vaší podstatou. Když najdete pramen Lásky ve své duši a odvalíte velký balvan egoismu, ona vytryskne a rozlije se do všech stran. Začnete lásku vyzařovat, namísto toho, abyste ji hledali. Stanete se jejím zdrojem. Lásku, která pramení z nitra člověka, cítí všechny bytosti. Přitahuje je jako magnet.

S člověkem, který vyzařuje lásku, je každému dobře. Mnoho dobrých přátel nalezne ten, který namísto hledání lásky sám vyzařuje. Takový člověk k sobě automaticky přitáhne i toho správného partnera pro život. Stane se to samo od sebe, bez vnější příčiny, bez snahy změnit se, bez toužení, snění a neustálého hledání "toho pravého" nebo "té pravé". Láska má vlastní cesty a způsoby. Nezajímá ji věk ani tělesný vzhled. Přivede vás přesně tam, kde máte být, v tu nejvhodnější chvíli. Láska je nejmocnější a nejgeniálnější síla. Tvořivá síla. Stačí nepřekážet jí, nemluvit jí do toho, neklást podmínky. Ona ví, co dělá. Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 

Ty nejsi sám
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.
 
Velikost kamene
3 x 3 x 1,2 cm
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky