Anděl v kameni, pro posílení odvahy  - 1
Anděl v kameni, pro posílení odvahy  - 2
Anděl v kameni, pro posílení odvahy  - 3
Anděl v kameni, pro posílení odvahy - 1/3Anděl v kameni, pro posílení odvahy - 2/3Anděl v kameni, pro posílení odvahy - 3/3

Anděl v kameni, pro posílení odvahy

Kód: HT-AS8716
Když se cítíš slabý, bez energie a bez odvahy, zavolej na pomoc anděla odvahy a nech na sebe působit jeho světlo. Zavři oči a představ si toto světlo před svým vnitřním zrakem, světlo Tě obklopuje, zahřívá, sytí, plní energií a odvahou.
Připraveno k odeslání
193 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl v kameni, pro posílení odvahy

Anděl v kameni pro posílení naší odvahy
Překrásný, do detailu velice precizně zpracovaný anděl pro posílení odvahy v Tvém životě, je zalit v pryskyřici. Stačí, když tento andělský kámen budeš nosit při sobě, nebo ho podržíš v dlani a necháš na sebe působit jeho světlo. Zavři oči a představ si toto světlo před svým vnitřním zrakem. Představ si ho jako světelnou kouli, která Tě obklopuje, zahřívá, naplňuje energií a silou. Toto je síla, kterou Ti poslal tvůj anděl. Tato energie sytí Tvou odvahu. Jsi pánem svého života, můžeš dokázat cokoliv budeš chtít, stačí jen uvěřit sám sobě, uvěřit ve své schopnosti, ve svůj cíl a jít za ním. Pokud Tvůj záměr vychází z Tvého srdce a je dobrotivý, pak je požehnaný a přinese své ovoce, protože prospěje všem.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 

Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.
 
Velikost kamene
4 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Velká kniha astrologie - Adrienne von Taxis Velká kniha astrologie - Adrienne von Taxis Kód: NS-VELKAST
Kniha poskytuje nejdůležitější odkazy k výkladu horoskopu.
398 Kč
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti Kvetoucí čaj Květina Hojnosti Kód: SHA-10039900
Kvetoucí čaj Květina Hojnosti to je malá čajová kulička, v jejímž nitru se…
32 Kč
Pu Erh čaj Spalovač tuků - 75 g v čajové dóze Pu Erh čaj Spalovač tuků - 75 g v čajové dóze Kód: SHA-100321
Pu Erh, to je tmavý čaj drsné chuti.
120 Kč
Mandala na sklo - Půlnoční víla - velká Sunseal Mandala na sklo - Půlnoční víla - velká Sunseal Kód: SHA-05009208
Mandala s půlnoční vílou je určena pro nalepení na okno, jímž prochází…
129 Kč