Anděl soška pro modlitbu, důvěra  - 1
Anděl soška pro modlitbu, důvěra  - 2
Anděl soška pro modlitbu, důvěra - 1/2Anděl soška pro modlitbu, důvěra - 2/2

Anděl soška pro modlitbu, důvěra

Kód: ARCHIV-HT-AS2115
Důvěřuj v andělskou ochranu, která je Ti v každý okamžik Tvého života poskytována. Důvěřuj a buď za ni vděčný.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
145 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl soška pro modlitbu, důvěra

Anděl důvěry
Tato překrásná, do detailu precizně vyvedená soška anděla důvěry, posiluje sílu modlitby. Sošku anděla můžete umístit kamkoliv do své každodenní blízkosti, při modlitbě ho můžete držet v dlaních.

Andělé - proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
 
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této 
situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.
 
Velikost sošky
7 cm
 
Materiál
pryskyřice - polyresin
 
 
MM
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.