Anděl rozjímání, malovaná soška - 9 cm  - 1
Anděl rozjímání, malovaná soška - 9 cm  - 2
Anděl rozjímání, malovaná soška - 9 cm - 1/2Anděl rozjímání, malovaná soška - 9 cm - 2/2

Anděl rozjímání, malovaná soška - 9 cm

Kód: HT-AS8326
Zastav se! Právě teď a v tuto chvíli ustaň ve své činnosti a staň se pozorovatelem. Rozhlédni se kolem sebe. Co vidíš? Vidíš tu krásu, která Tě obklopuje? Všechno, co je kolem Tebe je Božím výtvorem, všechno je Božské, jelikož v sobě obsahuje kus Boha.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
519 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl rozjímání, malovaná soška - 9 cm

Kde sídlí Bůh?
Zastav se! Právě teď a v tuto chvíli ustaň ve své činnosti a staň se pozorovatelem. Rozhlédni se kolem sebe. Co vidíš? Vidíš tu krásu, která Tě obklopuje? Všechno, co je kolem Tebe je Božím výtvorem, všechno je Božské, jelikož v sobě obsahuje kus Boha - Božskou jiskru. Věci, rostliny, stromy, slunce, obloha, motýli, i voda ve skleničce, stojící na Tvém pracovním stole, v sobě obsahuje kus Boha. Oceň ji, oceň její krásu a pak vychutnej její chuť - tak chutná Bůh. Vyjdi ven a zhluboka se nadechni, přivoň si - tak voní Bůh. Pohlédni do tváří kolemjdoucích - takto se projevuje Bůh. V každém z nich je Božská jiskra a bez ohledu na to, co právě dělají nebo říkají, jsou Božím výtvorem a zaslouží si ocenit. 

Proč chybujeme a ubližujeme druhým?
Ublížil Ti někdo? Přestaň se zlobit, nezaměřuj se na to špatné, neplň své srdce zlobou. Vždyť ublížil Ti kvůli své nevědomosti, raději mu požehnej. Vždyt přece i v něm je kus Boha, jen si to neuvědomuje a chybuje. Chybuje proto, aby jsi mu Ty mohl odpustit a on se ze své chyby mohl poučit. Odpusť mu a podporuj v něm to dobré. Vždy hleď ke světlu, hledej a podporuj to nejlepší ve všem a všech a tma a stíny ustoupí.

Síla požehnání
Oceňuj svět a žehnej světu kolem sebe, žehnej obloze, žehnej ptákům v povětří, žehnej lesům, vodě a všem lidem, žehnej Bohu, miluj ho a uvědom si, že právě tak, jak dokážeš milovat Boha, dokážeš milovat sám sebe a ostatní - neboť všichni jsou jedním - všichni jsou Bohem. Možná, že si po čase všimneš, že se Tvůj svět změnil, že je plný světla a radosti. Je to proto, že miluješ, oceňuješ a žehnáš, to Ty sám jsi naplnil své srdce světlem, láskou a radostí.

Výška sošky
9 cm

Délka sošky (od konce pravého křídla po špičku nohy)
14 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky