Anděl naděje - Vždy je naděje  - 1
Anděl naděje - Vždy je naděje  - 2
Anděl naděje - Vždy je naděje - 1/2Anděl naděje - Vždy je naděje - 2/2

Anděl naděje - Vždy je naděje

Kód: HT-AS8250
Tato krásná soška anděla naděje je jako zářivý plamen uprostřed černočerné tmy. Nechť Tě jeho světlo provází... Nezapomeň, že po každé, i po té nejtemnější noci přijde den a i v té nejčernější tmě lze objevit světlo, neboť světlo je vždy přítomno.
Připraveno k odeslání
1.096 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl naděje - Vždy je naděje

Tato krásná soška anděla naděje je jako zářivý plamen uprostřed černočerné tmy. Nechť Tě jeho světlo provází... Nezapomeň, že po každé, i po té nejtemnější noci přijde den a i v té nejčernější tmě lze objevit světlo, neboť světlo je vždy přítomno, jen v něj musíme uvěřit, abychom ho mohli znovu objevit.

Vždy je naděje
Naděje umírá poslední. Tuto větu zná snad každý, a každý také vnitřně cítí, že je pravdivá. Naděje je to poslední, co někdy zbývá, když už se události vyvinou neočekávaným způsobem, a my někdy svoji víru v dobrý konec začínáme ztrácet. Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit, a utápíme se ve svém smutku a beznaději, naše víra slábne, naše vlastní světlo pohasíná, srdce tvrdne, a svět se zdá temnější a temnější. Pak už nevidíme znamení, jež jsou nám posílána našimi anděly, znamení, která nás mají uklidnit a pomoci nám. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry a naděje. Věř v láskyplnost Zdroje, ze kterého všichni pocházíme a jehož jsme stále součástí (ať již ho nazýváme Bohem, Bohyní, Vesmírem...). Vesmír či boží moc nepracují proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech, a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce přide světlo, které nám přinese klid.

Andělské bytosti jsou stále s námi
Andělé jsou božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Andělé chrání kroky všech lidí a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Velikost sošky
18 cm

Hmotnost sošky
490 g

Materiál
pryskyřice - polyresin

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky