Anděl míru v kameni  - 1
Anděl míru v kameni  - 2
Anděl míru v kameni - 1/2Anděl míru v kameni - 2/2

Anděl míru v kameni

Kód: HT-AS8719
Pokud se Ti zdá, že Tvůj život je jedním velkým bitevním polem, ze kterého nemůžeš odejít, protože s někým či něčím bojuješ, zdá - li se Ti, že jsi nucen být neustále ve střehu a připraven k obraně, požádej o pomoc anděla míru.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
186 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl míru v kameni

Když je život bitevním polem
Věř, že Tvůj anděl je stále s Tebou. Pokud se Ti zdá, že Tvůj život je jedním velkým bitevním polem, ze kterého nemůžeš odejít, protože s někým či něčím bojuješ, zdá - li se Ti, že jsi nucen být neustále ve střehu a připraven k obraně, požádej o pomoc anděla míru. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy, nechej se pohltit jeho léčivým světlem a Ty zůstaň klidný a sám v sobě. Ona totiž temnota - tma, je jen nedostatkem světla a ti, kteří se neustále zabývají problémy a strastmi, se nepozorovaně odklánějí od světla a postupně padají do tmy (aniž by si toho všimli), takže se jim po delší době zdá černé úplně všechno.

Jak se vymanit z koloběhu bojů a hádek
Stačí se jen zastavit a najít v této tmě záblesk světla, pozorovat toto světlo a jít za ním. Když se objeví světlo, tma začne mizet, náhle je vše jasnější, a jak světlo sílí, tma ustupuje. Problémy se pak zdají být méně hrozivé. Možná, že vlivem působení andělského světla, přijdeš na to, že mnohé z bojů, které jsi vedl, nejsou natolik důležité, aby jsi na ně plýtval svou energií. Když je boj příliš náročný a zdlouhavý, je někdy dobré vzdát se, složit zbraně, popřát svému protivníku štěstí a odkráčet středem. Jsou i důležitější věci, než ve všem vždycky vyhrávat a mít vždy pravdu. Neustálé boje, půtky a hádky nás jen obírají o radost ze života, odčerpávají naši energii, kterou bychom mohli věnovat sami sobě a naší rodině. Tak učí anděl míru.

Andělský kámen s andělem míru
Překrásný, do detailu velice precizně zpracovaný anděl, je zalit v malém oblém, na dotek příjemném pryskyřičném "kamínku". Stačí, když budeš tento andělský kámen nosit při sobě (třeba v kapse), nebo ho podržíš v dlani a ve chvílích, kdy cítíš ono známé puzení pustit se do hádky či do boje, ho požádáš o jeho podporu. Mysli na to, že chceš být šťastný a štěstí se na bitevním poli nikdy nenachází.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 

Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.
 
Velikost kamene
4 cm
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Detoxikační náplasti 14 ks - levandule Detoxikační náplasti 14 ks - levandule Kód: GINK-B0129
Levandulové detoxikační náplasti aplikovány na plosku nohy nebo jinou část těla…
349 Kč
Ghí české - přepuštěné máslo, 450 g Ghí české - přepuštěné máslo, 450 g Kód: GINK-A0502
Legendární máslo Ghí je ajurvédským elixírem života. Jakmile jej ochutnáte,…
249 Kč
Intuitivní astrologie - Ch. Weidner & S. Bendsová Intuitivní astrologie - Ch. Weidner & S. Bendsová Kód: NS-INTUAST
Intuitivní astrologie nás zavde na cestu symbolickými krajinami zvěrokruhu.
298 Kč
Amulet Láska Tristana & Isoldy Amulet Láska Tristana & Isoldy Kód: MYST-LT13
Dvoudílné srdce je amulet pro získání srdce své vyvolené či vyvoleného. Amulet…
449 Kč