Fantasy šperky

Anděl míru s holubicí  - 1
Anděl míru s holubicí  - 2
Anděl míru s holubicí - 1/2Anděl míru s holubicí - 2/2

Anděl míru s holubicí

Kód: SoD-AS8293
Všichni chceme být šťastní, jenže opravdové štěstí se na bitevním poli nikdy nenachází. Nenarodili jsme se proto, abychom jeden s druhým bojovali a navzájem se přesvědčovali o své pravdě, ale proto, abychom si pomáhali a inspirovali se.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
618 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl míru s holubicí

Nádherná soška anděla míru poukazuje na to, že jsme se nenarodili proto, abychom jeden s druhým bojovali a navzájem se přesvědčovali o své pravdě, ale proto, abychom jeden druhému pomáhali růst, abychom jeden druhého inspirovali. Jsi-li povahy bojovné, chceš-li mít vždy poslední slovo, přeješ-li si vyhrávat v půtkách a žabomyších válkách se svými blízkými, zamysli se, zda ti to vlastně stojí za to. Zamysli se, komu tyto boje pomohou? K čemu je takové vítězství, které za sebou zanechává slzy a zkřivené tváře? Opravdu jsi svoji energii nevyplýtval zbytečně? Opravdu tě takové vítězství těší? Všichni chceme být šťastní, jenže opravdové štěstí se na bitevním poli nikdy nenachází.

Když je život bitevním polem
Pokud se Ti zdá, že Tvůj život je jedním velkým bitevním polem, ze kterého nemůžeš odejít, protože s někým či něčím bojuješ, zdá - li se Ti, že jsi nucen být neustále ve střehu a připraven k obraně, požádej o pomoc anděla míru. Předej mu svoje strachy, úzkosti a problémy, nechej se pohltit jeho léčivým světlem a Ty zůstaň klidný a sám v sobě. Ona totiž temnota - tma, je jen nedostatkem světla a ti, kteří se neustále zabývají problémy a strastmi, se nepozorovaně odklánějí od světla a postupně padají do tmy (aniž by si toho všimli), takže se jim po delší době zdá černé úplně všechno.

Jak se vymanit z koloběhu bojů a hádek
Stačí se jen zastavit a najít v této tmě záblesk světla, pozorovat toto světlo a jít za ním. Když se objeví světlo, tma začne mizet, náhle je vše jasnější, a jak světlo sílí, tma ustupuje. Problémy se pak zdají být méně hrozivé. Možná, že vlivem působení andělského světla, přijdeš na to, že mnohé z bojů, které jsi vedl, nejsou natolik důležité, abys na ně plýtval svou energií. Když je boj příliš náročný a zdlouhavý, je někdy dobré vzdát se, složit zbraně, popřát svému protivníku štěstí a odkráčet středem. Jsou i důležitější věci, než ve všem vždycky vyhrávat a mít vždy pravdu. Neustálé boje, půtky a hádky nás jen obírají o radost ze života, odčerpávají naši energii, kterou bychom mohli věnovat sami sobě a naší rodině. Tak učí anděl míru.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 

Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce přijde světlo, které nám přinese klid.
 
Velikost sošky
8,5 cm

Hmotnost sošky
136 g

Materiál
pryskyřice - polyresin

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Magnetka - nebeský anděl harmonie, 7,5 cm Magnetka - nebeský anděl harmonie, 7,5 cm Kód: HT-AS1863
Andělská bytost Ti gestem naznačuje, že pokud bys rád žil v harmonickém domově…
176 Kč
Svíčka archanděl Michael hranol 5 x 15 cm Svíčka archanděl Michael hranol 5 x 15 cm Kód: IMP-0305
Hlavní Michaelovou rolí je likvidovat nízké energie strachu.
169 Kč
Vonné tyčinky Satya - Aastha Vonné tyčinky Satya - Aastha Kód: CRYMA-8901802004024
Nechej se unést. Povznes se nad starosti dnešního dne, odpočiň si.
56 Kč