Anděl měsíčního svitu, malovaný - 17,1 cm

Anděl měsíčního svitu, malovaný - 17,1 cm

Kód: HT-AS8329
Měsíční andělé nás navštěvují ve chvílích těsně před usnutím a ve spánku, pomáhají všem, kdo trpí problémy s usínáním, neklidným spánkem, nočními můrami či dokonce nespavostí. Stačí je přivolat a žádat o jejich pomoc.
Výrobce: Angel Star
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
761 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl měsíčního svitu, malovaný - 17,1 cm

Měsíční anděl - průvodce snovým světem
Tato soška zpodobňuje tajemného měsíčního anděla, který je aktivní výlučně v nočních hodinách. Měsíční andělé nás navštěvují ve chvílích těsně před usnutím a ve spánku, pomáhají všem, kdo trpí problémy s usínáním, neklidným spánkem, nočními můrami či dokonce nespavostí. Stačí je přivolat a žádat o jejich pomoc.

Andělská meditace
Postav tuto sošku do své ložnice co nejblíže k posteli a před ulehnutím v duchu požádej svého anděla o jeho pomoc. Zavři oči a představuj si, jak kolem Tebe krouží a zalévá Tě blahodárným uklidňujícím andělským světlem. Toto světlo Tě naplní klidem, naplní každičkou část Tvé duše, mysli i těla. Žádná temnota, ani její stín, neobstojí před světlem anděla! Z počátku se Ti možná bude zdát pošetilé představovat si anděla - to se jen Tvá mysl pokouší namluvit Ti, že se chováš jako blázen a že andělé přece neexistují. Nenech se zmást! Nenech se svést z cesty! Vytrváš -li a začneš -li skutečně věřit v jeho přítomnost, pak ho spatříš. Andělé dobře vědí, jak je pro nás lidi těžké uvěřit něčemu, co nevidíme, proto nás zkouší a čekají, až bude naše víra opravdová. Mezitím, co ležíš v posteli a představuješ si ho, stojí vedle Tebe a usmívá se. Vizualizuj si tedy jeho poklidnou sílu, načerpej světlo, které Ti dává, odežeň stíny ze své mysli. Cítíš -li se naplněn, poděkuj za světlo a požádej, aby hlídal Tvé sny, až budeš spát. Dobrou noc... 

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat.

Důvěřuj
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.

Velikost sošky
17,1 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

 

LP

 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky