Anděl cestování v kameni  - 1
Anděl cestování v kameni  - 2
Anděl cestování v kameni - 1/2Anděl cestování v kameni - 2/2

Anděl cestování v kameni

Kód: HT-AS8806
Andělské světlo Tě provází na všech Tvých cestách, dává Ti znamení, když nevíš, kudy dál, i odvahu pro překonání všech překážek. Nechť jsou Tvé cesty bezpečné a dovedou Tě k Tvému cíli.
Výrobce: Angel Star
Připraveno k odeslání
193 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anděl cestování v kameni

Andělský kámen pro bezpečné cesty
Překrásný, do detailu velice precizně zpracovaný anděl, který poskytuje ochranu všem, kdo o to požádají, je zalit v pryskyřičném kamínku. Ve chvílích nejistoty, ve chvílích, kdy stojíš na rozcestí a nejsi si jist, kterou cestou se máš vydat, vezmi tento andělský kámen do dlaní, dýchni na něj a požádej svého anděla o pomoc, požádej o znamení, které Ti ukáže, která z možných cest je pro Tebe ta nejvhodnější. Pak už jen zůstaň pozorný a soustředěný na to, co právě děláš a vyhlížej znamení, která Ti seslal Tvůj anděl. Tento andělský kámen také pomáhá všem, kdo jsou často na cestách, stačí ho umístit na vhodné místo přímo ve vozidle, nebo ho nosit v kapse.

Andělé - kdo jsou a proč nám pomáhají
Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. 
 
Nedopusť, aby se situace, jež Tě naplňují smutkem a nejistotou, staly hrobem Tvé víry. Nedopusť, aby Tvé srdce ztvrdlo, nedopusť, aby Tě zahalila tma. Raději svěř své trápení andělům, odevzdej to, co jsi tak dlouho svíral a na čem jsi lpěl tak moc, že jsi zablokoval plynulý běh věcí (zacyklení). V okamžiku, kdy svou starost odevzdáš boží moci (jejímiž prostředníky jsou andělské bytosti), uleví se Ti a budeš tak moci lépe rozpoznat znamení vedoucí k vyřešení této situace. Vesmír a boží moc nepracuje proti nám, ale pro nás, pro naše nejvyšší dobro. My všichni jsme jejími dětmi. Když přestaneme lpět na svém egu a na svých problémech a s pokorou se svěříme této síle, výrazně se nám uleví a do našeho srdce příjde světlo, které nám přinese klid.
 
Materiál
pryskyřice
 
Velikost kamene
4 cm
 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Fantasy tričko - Vlčí duše M Fantasy tričko - Vlčí duše M Kód: SoD-1038591-M
Překrásný motiv vlků, který vás určitě okouzlí.
728 Kč
Fantasy pohár - Dračí rod Fantasy pohár - Dračí rod Kód: NM-B0339B4
Výjimečně krásný, precizně vyrobený dračí pohár v oblíbeném designu…
594 Kč
Kameny od A do Z - Judy Hall, díl 3 Kameny od A do Z - Judy Hall, díl 3 Kód: PEM-0190600
Nová doba si žádá nové kameny, nové přístupy, nové cesty. Tato knižní…
399 Kč