Anch - Kříž Života, měděná patina, 7 cm

Anch - Kříž Života, měděná patina, 7 cm

Kód: SHA-05018003
Anch - Egyptský kříž života - je jedním z nejsilnějších tvarových zářičů. Anch je schopen absorbovat, transformovat a vyzařovat energii, skvěle harmonizuje prostory interiérů, ale i vztahy mezi členy rodiny.
Připraveno k odeslání
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anch - Kříž Života, měděná patina, 7 cm

Anch - Egyptský kříž života - je jedním z nejsilnějších tvarových zářičů. Anch je schopen absorbovat, transformovat a vyzařovat energii, jeho použití je proto široké. Tento sedmicentimetrový Kříž života je vyroben za účelem harmonizace prostoru interiéru. Stačí ho pověsit na zeď v místnosti, kde se schází nejvíce členů rodiny. Anch harmonizuje energie a tím i vztahy všech členů rodiny. Anch pohlcuje negativní emoce a energie, které se kolem něj vyskytují, kumuluje a transformuje je ve "smyčce" kříže a rameny vypouští ven, jako energii pozitivní. Vše, co se nachází v blízkosti Anchu, je chráněno a posilováno jeho silou. Anch je možné použít i jako léčitelskou pomůcku, nicméně je potřeba, aby s ním pracoval zkušený léčitel, který rozumí proudění energií. Působení Anchu je totiž dvousměrné - Anch je mocný magický znak, dokáže léčit, ale i usmrtit, proto by se žádným z jeho ramen nemělo na nikoho mířit. Nejbezpečnější je, když je tento Anch pověšen na zdi.

Anch je z obou stran zdoben egyptskými hieroglyfy a symboly. Upozorňujeme, že každý jednotlivý kousek je trochu jinak zdoben. Zdobení samozřejmě nemá vliv na funkci tohoto zářiče.

Upozornění: tento Anch je vyroben z poměrně křehkého materiálu. Doporučujeme umístit jej na zeď či vystavit, rozhodně není určen k nošení jako amulet. Pokud chcete, vyberte si některý z našich Anch - amuletů.  

Víte, proč se Anchu také říká Nilský Kříž?
To i mnohem více se dozvíte v článku našeho slovníku, pod heslem Anch.

Materiál
kov

Výška x šířka Anchu
7 x 4 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky