Anch - Kříž Života, měděná patina, 21,5 cm

Anch - Kříž Života, měděná patina, 21,5 cm

Kód: SHA-05014803
Vysoce účinný harmonizátor prostoru má vliv na všechno, co se nachází v jeho blízkosti, tím pozitivně ovlivňuje i vztahy uvnitř rodiny.
Připraveno k odeslání
299 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Anch - Kříž Života, měděná patina, 21,5 cm

Anch - Egyptský kříž Života - je jedním z nejsilnějších tvarových zářičů. Anch je schopen absorbovat, transformovat a vyzařovat energii, jeho použití je proto široké. Tento nádherný velký Kříž života je vyroben za účelem harmonizace prostoru interiéru. Stačí ho pověsit na zeď v místnosti, kde se schází nejvíce členů rodiny. Anch harmonizuje energie a tím i vztahy všech členů rodiny. Anch pohlcuje negativní emoce a energie, které se kolem něj vyskytují, kumuluje a transformuje je ve "smyčce" kříže a rameny vypouští ven, jako energii pozitivní. Vše, co se nachází v blízkosti Anchu, je chráněno a posilováno jeho silou. Anch je možné použít i jako léčitelskou pomůcku, nicméně je potřeba, aby s ním pracoval zkušený léčitel, který rozumí proudění energií. Působení Anchu je totiž dvousměrné - Anch je mocný magický znak, dokáže léčit, ale i usmrtit, proto by se žádným z jeho ramen nemělo na nikoho mířit. Nejbezpečnější je, když je tento Anch pověšen na zdi.

Upozornění: tento Anch není určen k nošení na krku, nejedná se o amulet. Pokud chcete, vyberte si některý z našich Anch - amuletů.  

Víte, proč se Anchu také říká Nilský Kříž?
To i mnohem více se dozvíte v článku našeho slovníku, pod heslem Anch.

Materiál
kov

Výška x šířka Anchu
21,5 x 11 cm

Anch je z obou stran zdoben egyptskými hieroglyfy. Na spodním ramenu Anchu je vyobrazena sama bohyně Isis, které je tento kříž zasvěcen. Máte-li zájem dozvědět se více informací o této oblíbené bohyni, klikněte na heslo Isis a přečtěte si článek v našem slovníku.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky