Amulet Zelený muž

Amulet Zelený muž

Kód: MYST-GW13
Amulet se Zeleným Mužem přináší plodnost, kreativitu, sexuální potenci, připomíná nám naše spojení s přírodou a nabádá nás k nalezení původní energie přírody.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
329 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Zelený muž

Zelený muž je prastarým původním arche­typem pohan­ského Rohatého boha, který vyjadřuje plodný mužský princip a spojení člověka s přírodou. Nejstarší dochovaná zmínka o Zeleném muži pochází z roku  13 000 let př. n. l. - jedná se o jeskynní malbu z Trois-Freres ve Francii, na které je zobrazen napůl jelen a napůl člověk. Líbí-li se vám tato zvláštní, do listů oděná bytost, podívejte se ještě na další produkty ze zeleným mužem.

Zelený Muž a jeho další podoby
Během časů se symbol Zeleného Muže proměňuje v další podoby - keltský Cernunnos, řecký bůh Pan, římský Faun... Zelený Muž nebývá spojován jen s božstvy, ale i s dalšími významnými tajemnými mytologickými postavami, jako je například Robih Hood, Zelený rytíř od kulatého stolu (Gawain), Green George, Jack the green apod.

Zelený Muž - symbolika 
Zelený muž je symbolem nikdy nekončícího cyklu zrození, živ­ota a smrti. Přináší smrt, ale i život. Tak, jako na podzim opadají listy stromů a příroda usíná, aby se na jaře zase probudila k životu, růstu a plodnosti, tak vše podléhá přírodnímu zákonu smrti a znovuzrození. Konec něčeho vždy věstí začátek nového. Zelený Muž je strážcem a ochráncem duchů rostlin (dévů) a vůbec veškerého lesního života. Zelený muž je symbolem lidské jednoty se Zemí, symbolem znovuzrození, obrození, nového počátku, jako připomínka nikdy nekončícího cyklu, který je obnoven s každým jarem. 

Amulet se Zeleným Mužem a nádhernou světle zelenou skleněnou čočkou v místě jeho třetího oka, přináší plodnost, kreativitu, sexuální potenci, připomíná nám naše spojení s přírodou a nabádá nás k nalezení původní energie přírody. Amulet dodáváme společně s bavlněnou šňůrkou.

Materiál
kov

Rozměry
5,5 x 3,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky