Amulet Venuše a Mars  - 1
Amulet Venuše a Mars  - 2
Amulet Venuše a Mars - 1/2Amulet Venuše a Mars - 2/2

Amulet Venuše a Mars

Kód: MYST-BAF13
Amulet Venuše a Mars Vám pomáhá pocítit opět vyrovnanost, sebejistotu a harmonii, podporuje Váš tvořivý přístup k životu a optimismus.
Výrobce: Mystique
Poslední kusy na skladě!
379 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Venuše a Mars

Přívěsek amulet Venuše a Mars symbolizuje princip spolupráce ženské a mužské energie, jejich vzájemný vztah, založený na důvěře jednoho k druhému a vzájemnou toleranci a úctu k odlišnostem toho druhého. Venuše a Mars, to je žena a muž, noc a den, Jin a Jang. Dvě odlišné a protichůdné síly žijí v symbióze, v dokonalé rovnováze, která je základním předpokladem pro zdravý, plnohodnotný a plodný život. Amulet Venuše a Mars Vám pomáhá pocítit opět vyrovnanost, sebejistotu a harmonii, podporuje Váš tvořivý přístup k životu a optimismus.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o symbolice a významu Jin Jangu, klikněte zde na heslo Jin Jang, v našem slovníku.

Tento překrásný magický přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Venuše a Mars dodáváme v dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Délka x výška přívěsku
4,8 x 4,2 cm

Délka řetízku
49 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky