Amulet Velký Keltský kříž s kamínky Swarovski  - 1
Amulet Velký Keltský kříž s kamínky Swarovski  - 2
Amulet Velký Keltský kříž s kamínky Swarovski - 1/2Amulet Velký Keltský kříž s kamínky Swarovski - 2/2

Amulet Velký Keltský kříž s kamínky Swarovski

Kód: MYST-GA6
Nepřehlédnutelný keltský kříž, zdobený broušenými Swarovski skleněnými kamínky, je naším průvodcem na cestě k nastolení rovnováhy sil uvnitř i vně.
Výrobce: Mystique
Poslední kusy na skladě!
489 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Velký Keltský kříž s kamínky Swarovski

Přívěsek amulet Velký keltský kříž s kamínky Swarovski - je opravdu dechberoucím kouskem! Tento velký kříž je oblíbeným keltským amuletem, přinášejícím jednotu a rovnováhu mysli, těla i ducha. Jednota a rovnováha sil jsou nejdůležitějšími předpoklady pro zdravý a harmonický život.

Keltský kříž
Keltský kříž je kříž obepnutý kruhem. Symbol kříže a symbol kruhu jsou nejstaršími tvary. Tyto dva symboly jsou prastarými univerzálními symboly, uctívané už od nepaměti. Je možno vnímat je jako elementární symboly struktury světa. Spojením kříže a kruhu vzniká velice mocný symbol, hojně využívaný v keltské kultuře. Keltský kříž je branou k vyšší energii a znalostem. Vertikální ramena kříže mohou představovat jiný svět a horizontální ramena pak svět fyzický. Keltští kněží (druidové) předávali veškeré své učení pouze ústní formou (písemné vyjádření skutečností je vždy ovlivněno subjektivním chápáním každého jedince a tak je tedy možné vykládat psanou věc různými způsoby). Z tohoto důvodu vlastně není smysl a určení keltského kříže zcela jednoznačně dán, neboť o něm neexistují žádné původní zápisy. A právě díky tomu je vyložení symboliky pro pojem keltský kříž naprosto svobodné. Záleží na každém jedinci, jakým způsobem ho bude chápat a jak na něj tento symbol bude působit. 

Více informací k symbolu keltského kříže, naleznete v našem slovníku, pod výrazem Keltský kříž.

Nepřehlédnutelný keltský kříž, zdobený broušenými Swarovski skleněnými kamínky, pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet Keltský kříž dodáváme v dárkovém červeném pytlíčku, v ceně je samozřejmě i řetízek.
 
Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo), krystal Swarovski

Délka x šířka přívěsku
6 x 3,5 cm

Délka řetízku
53 cm

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky