Amulet Thorovo kladivo s křišťály Swarovski

Připraveno k odeslání
569 Kč
Kód: MYST-TH03
Výrobce: Mystique
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek amulet Thorovo kladivo je oblíbený vikingský amulet pro ochranu, sílu, moc a vytrvalost. Amulet symbolizuje naši chuť poprat se s náročnými situacemi v našem životě, dodává nám vytrvalost při sledování našich cílů. Amulet Thórovo kladivo nás učí, jak být spravedliví a moudří, abychom rozeznali to, co nám již neslouží a dokázali to zničit, abychom vytvořili prostor pro nové, které si zaslouží být projeveno. Thórovo kladivo nás učí jak destrukci, tak tvoření.

Thór - Hromovládce
Thór hromovládceThór je jedním z největších a nejuctívanějších bohů severského panteonu. Thór je synem samotného Ódina, nejvyššího Boha Stvořitele, a Fjörgyn, Bohyně Země. Thór, přezdívaný také Hromovládce, je bohem nebe, hromu, deště a plodnosti země. Thór je strážcem a vykonavatelem spravedlnosti. Thorovo kladivo Mjöllnir je magická zbraň, sloužící jak k ničení, tak k tvoření. V severských zemích jsou nacházeny malé amulety v podobě Thórova kladiva v různých provedeních a velikostech. Vyznavači severského předkřesťanského náboženství - polyteismu (pohanství) nosí amulety s Thórovým kladivem jako přívěsky na krku.

 

Více o Bohu Thórovi a jeho kladivu moci se dozvíte v článku Thór.

Tento nádherný přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů - tzv. anglického cínu (neobsahuje nikl). Amulet Thorovo kladivo, zdobený překrásně vybroušenými modrými křišťály Swarovski, dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Délka x šířka přívěsku
5 x 3,5 cm

Délka řetízku
53 cm

Facebook komentáře

Štítky