Amulet Strom Života a drak  - 1
Amulet Strom Života a drak  - 2
Amulet Strom Života a drak - 1/2Amulet Strom Života a drak - 2/2

Amulet Strom Života a drak

Kód: LH-GW05
Amulet přináší svému majiteli moudrost rozpoznat opravdu podstatné od nepodstatného, podporuje ho při jeho duchovním hledání božství uvnitř sama sebe, při objevování svých talentů a darů, provází ho a chrání na jeho cestě životem.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
329 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Strom Života a drak

Draci, jak známo, jsou strážci a ochránci těch největších cenností, vědomostí a pokladů světa. Největším a nejcennějším pokladem je Život sám. Tento Život, symbolizovaný vzrostlým stromem, v jehož koruně je usazeno zelené jablko (symbol vlastního středu - jádra síly - vlastního Já), je chráněn mocným dračím strážcem, symbolem nezměrné moci, moudrosti a síly.

Tento nádherný amulet, z kolekce Green Wood, se stromem Života a dračím ochráncem, přináší svému majiteli moudrost rozpoznat opravdu podstatné od nepodstatného, podporuje ho při jeho duchovním hledání božství uvnitř sama sebe, při objevování svých talentů a darů, provází ho a chrání na jeho cestě životem.

Amulet je vyroben z velmi pevného neohebného kovu, "zelené jablko" je vyrobeno ze skleněné, krásně vybroušené čočky. Dodáváme s bavlněnou šňůrkou a luxusním dárkovým saténovým sáčkem se stahovacími šňůrkami.

Materiál
kov

Rozměry dračího amuletu d x š
6,5 x 4,2 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky