Amulet Sluneční Bůh

Amulet Sluneční Bůh

Kód: MYST-CMP41
Trpíte-li věčnou únavou, spavostí, letargií, máte-li sklony být pasívní a podléhat špatným náladám a "depresím", amulet Slunečního Boha je právě pro Vás.
Výrobce: Mystique
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
289 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Sluneční Bůh

Bez slunce by nebylo života na Zemi, bez slunce by život nemohl vzkvétat do takové nádhery. Sluneční světlo a teplo spouští a udržuje důležité chemické reakce v tělech organismů. Na počtu slunečných dnů závisí také úroda v našich sadech a polích. Známou skutečností je také vliv slunečního světla na psychiku člověka a zvýšený počet depresí v tzv. tmavých obdobích roku. Slunce je zkrátka nepostradatelné a jako zdroj životadárné energie a síly, bylo uctíváno a vzýváno snad všemi starověkými kulturami světa. Solární kult je velmi starý, prastarý. Swarog (Slované), Hélios, Apollón, Sol, Lugh, Belen... různá jména pro jedinou životadárnou sílu. 

Slunce je zdrojem síly, světla a tepla, je zdrojem silné jangové (mužské) energie, kterou doplňuje energie ženská (jin) - energie Měsíční Bohyně. Amulet se slunečním Bohem je vhodný pro každého, nejlépe však pomůže těm, kteří v sobě tuto jangovou - expanzívní energii potřebují najít, povzbudit a rozproudit.

Trpíte-li věčnou únavou, spavostí, letargií, máte-li sklony být pasívní a podléhat špatným náladám a "depresím", tento amulet je právě pro Vás, neboť Vám připomene, že za každým dešťovým mrakem se skrývá slunce, že každá špatná nálada přejde a znovu v sobě pocítíte energii, sílu a chuť do života. Nic není pořád stejné, vše podléhá neustálému cyklu proměny a proto, abychom dovedli patřičně ocenit Světlo, musíme nejprve poznat sílu tmy. 

Materiál
kov

Průměr amuletu
3,8 cm

Amulet dodáváme společně s bavlněnou šňůrkou.

 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky