Fantasy šperky

Amulet Slunce a Měsíc

Amulet Slunce a Měsíc

Kód: MYST-AMP217
Symbol rovnováhy vnese do Vašich životů životadárnou sílu a světlo Slunce i citlivost a mírnost Měsíce. Spojením dvou protichůdných sil vzniká rovnováha, potřebná k plnohodnotnému a harmonickému životu.
Výrobce: Mystique
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
345 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Slunce a Měsíc

Amulet přívěsek Slunce a Měsíc je krásný amulet, symbolizující rovnováhu energií Jin a Jang, mužských a ženských kvalit. Amulet přináší do našich životů životadárnou sílu, přímost a rozhodnost Slunce i citlivost a mírnost Měsíce, učí nás, jak tyto dvě síly v sobě posilovat a citlivě vyvážit, abychom dosáhli rovnováhy a jednoty, která je základem pro zdravý, plný a harmonický život.

Hvězdné nebe

Vesmír a lidstvo
Již od pradávna lidstvo vzhlíželo k nebesům a věřilo, že planety, hvězdy a vesmírná tělesa ovlivňují život lidí na Zemi. V dřívějších dobách byla obloha čistá a měsíc, náš vesmírný souputník, byl Zemi blíže než dnes, v době úplňku bylo světlo jako ve dne. Není divu, že pozorování jevů na obloze mělo na lidstvo přímo magický účinek. Měsíc odpradávna symbolizoval ženství a ženské bohyně. Měsíc "vychází" v noci, svítí jako diamant ve tmě a život vzniká pouze ve tmě, proto je Luna, tma, ženskost, jinový princip, ženské bohyně a iracionalita spojována s plodností. Měsíc odráží světlo Slunce, proto má Slunce pomyslné číslo jedna a Měsíc dvě. Slunce symbolizuje mužský jangový princip, racionalitu, světlo, oplodňující prvek. Slunce je muž, princip Jang a Měsíc žena, princip Jin. Pouze spojením těchto dvou sil je možné tvoření.

Přívěsek amulet Slunce a Měsíc dodáváme včetně bavlněné šňůrky.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o symbolu Jin Jangu, klikněte zde na heslo Jin Jang, v našem slovníku.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Průměr přívěsku
3,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky