Amulet Slunce a Měsíc

Amulet Slunce a Měsíc

Kód: MYST-AMP217
Symbol rovnováhy vnese do Vašich životů životadárnou sílu a světlo Slunce i citlivost a mírnost Měsíce. Spojením dvou protichůdných sil vzniká rovnováha, potřebná k plnohodnotnému a harmonickému životu.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
345 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Slunce a Měsíc

Amulet přívěsek Slunce a Měsíc je krásný amulet, symbolizující rovnováhu energií Jin a Jang, mužských a ženských kvalit. Amulet přináší do našich životů životadárnou sílu, přímost a rozhodnost Slunce i citlivost a mírnost Měsíce, učí nás, jak tyto dvě síly v sobě posilovat a citlivě vyvážit, abychom dosáhli rovnováhy a jednoty, která je základem pro zdravý, plný a harmonický život.

Hvězdné nebe

Vesmír a lidstvo
Již od pradávna lidstvo vzhlíželo k nebesům a věřilo, že planety, hvězdy a vesmírná tělesa ovlivňují život lidí na Zemi. V dřívějších dobách byla obloha čistá a měsíc, náš vesmírný souputník, byl Zemi blíže než dnes, v době úplňku bylo světlo jako ve dne. Není divu, že pozorování jevů na obloze mělo na lidstvo přímo magický účinek. Měsíc odpradávna symbolizoval ženství a ženské bohyně. Měsíc "vychází" v noci, svítí jako diamant ve tmě a život vzniká pouze ve tmě, proto je Luna, tma, ženskost, jinový princip, ženské bohyně a iracionalita spojována s plodností. Měsíc odráží světlo Slunce, proto má Slunce pomyslné číslo jedna a Měsíc dvě. Slunce symbolizuje mužský jangový princip, racionalitu, světlo, oplodňující prvek. Slunce je muž, princip Jang a Měsíc žena, princip Jin. Pouze spojením těchto dvou sil je možné tvoření.

Přívěsek amulet Slunce a Měsíc dodáváme včetně bavlněné šňůrky.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o symbolu Jin Jangu, klikněte zde na heslo Jin Jang, v našem slovníku.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Průměr přívěsku
3,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky