Amulet - Síla Ženy, stříbro Ag 925/1000

Připraveno k odeslání
1.611 Kč
Kód: HT-TPD1039
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Žena je bytost, v níž je založeno mnohé. Dokonce víc, než možná sama tuší. Žena je spojena s Vyšším Duchovním principem, s Bohyní Matkou. Je to Velká Bohyně Matka, tvůrčí ženský Boží princip, která je výkonnou Silou Boha. Je přadlenou Osudů, Dárkyní Života (duchovního i materiálního). Měsíc, voda, oceány, hlubiny - to jsou Její dávné symboly. Matka je mírná, hluboká, bezedná, nekonečná, všeobjímající, konejšící, očišťující, život dávající a udržující. Je to ohromná síla ženské tvořivé podstaty. Co obsahuje Matka, k tomu má přístup každá žena, skrze hlubiny svého nitra. 

V dřívějších dobách byl ženský princip vysoce uctíván (v podobě různých Bohyň) jako Síla Boží Lásky. Nastupující doba patriarchátu a uctívání mužských Bohů tento princip zatlačila do pozadí (někdy proti němu i bojovala), což se projevilo na všech ženách a vlastně i mužích. Výsledkem je společnost, stojící na egu a touze po moci. Tvrdý a nemilosrdný je svět, kde chybí Láska, Její vláha, Její voda... To neznamená, že se něco stalo s Velkou Matkou, to znamená výzvu pro nás ženy - stát se opět těmi, kterými skutečně jsme. Stát se ženami, které znají a ctí vlastní Duši, ženami, které si nade vše váží toho, kým ve svém nitru jsou. Je to výzva k opuštění svých masek a shození svých převleků a touhy vyrovnat se v síle mužům. Žena, která je v souladu s vlastní Duší, a skrze ni, s Božskou Matkou, nemá žádné ambice vést boj nebo se přetlačovat s muži, ani je utlačovat či ponižovat. Pokud bude žena sebou samou, bude stát v Síle, která na tomto světě nemá obdoby. Bude vnitřně svobodná a jako taková se stane rezervoárem Lásky, která sem proudí z duchovního světa. Taková je sakrální úloha žen na tomto světě. Pokud se ženy probudí, systém, založený na krutosti a moci na druhými, ustoupí. Nad Lásku nic není. Láska je nejmocnější Silou ve Vesmíru! Proto je odpor systému vůči probuzení žen tak velký - on ustoupit nechce. Každá žena však má právo na to být tou, kterou je - dcerou Velké Matky! 

Bohyně Matka ví a vidí, stále bdí. Nic nesoudí, ale všechno přijímá, všemu dává možnost Být. Ona vidí každou bytost i s její minulostí, přítomností a budoucností a ví, že vše, co je, se vyvíjí dle plánu tak, aby se znovu navrátilo celistvé do Podstaty, spojilo se s Božstvím. S Duchovním světem. Není dobré ani špatné, vše jen Je, na cestě svého rozvoje. A aby se cokoliv rozvíjelo, je zapotřebí zalévat to Láskou. Protože to Láska otevírá srdce každé bytosti, to Láska opravdu proměňuje. Ona je životadárnou vláhou. Bohyně Matka, to je síla Boží Lásky. Ona hledí a vidí. Ona proudí a stále dává. Je pevná sama v sobě. Nebojuje, protože není proti čemu... Myslíš ty stíny, co se právě teď mihly na hladině Její bezedné studny? Hleď, ještě chvíli a spatříš, že pominou. Vše pomine. Jediné, co opravdu stále věčně Je a co má jedině opravdovou sílu - je Láska. Láska je síla, je to cesta i Pravda. Láska je život. To Ona otevírá ducha člověka a dává mu Poznání - jako celostní pochopení, aby duch mohl dále růst do Pravdy a aby jeho Láska byla hlubší. Poznání ducha násobí Lásku. Je to cesta k Bohu. Cesta ke spojení se Stvořitelem, s Duchovním světem. Je to návrat Domů, do Jednoty, do říše Lásky. Od semínka - až do Podstaty, Ona provází. Bohyně Matka.


Tento nádherný amulet je připomenutím ohromné síly Bohyně Matky a všech Jejích žen. Nechť tě provází životem a stále připomíná to jediné podstatné - buď věrna sama sobě. Buď tou, kterou jsi – Láskou. Projevuj se, žij a nikdy se nenech zastrašit. Neboť jsi-li ve spojení s Duší, není pro tebe nic nemožné. Je to právě tato doba, která tolik potřebuje Sílu ženy, která spočívá v její Lásce. Je to na Tobě! Vždyť jen právě tato Síla má moc uzdravit a obnovit svět!

Materiál
stříbro Ag 925/1000

Velikost přívěsku
3,8 x 3,4 cm

Tento šperk pochází z dílny šperkařského mistra Petera Stonea. Dodáváme bez řetízku. Chcete-li, můžete si vybrat některý z naší nabídky řetízků, šňůrek a lanek.

Kdo je Peter Stone?
Cestovatel, návrhář a šperkař Peter Stone založil svoji první manufakturu na výrobu stříbrných šperků v Thajsku, v roce 1992. Inspirován mnoha kulturami, s nimiž se během svého cestování po světě seznámil, inspirován netradičními výrobními postupy, našel svoje životní poslání právě ve výrobě šperků, talismanů a amuletů. Do každého výrobku vložil, kromě použitých materiálů, i kus sama sebe, proto se šperky, amulety a talismany z jeho dílny brzy dostaly do povědomí lidí a jejich distribuce se rozšířila do celého světa. Láska k oboru, poctivá práce, pečlivě vybrané suroviny a materiály, řemeslný um - to jsou atributy úspěšného výrobce a dodavatele šperků. Právě díky tomuto přístupu ke své práci je dnes jméno Peter Stone jedním z celosvětově nejuznávanějších jmen v tomto oboru. Lidé oceňují dobrý úmysl a s láskou, pečlivostí a umem vyráběné výrobky, lidé intuitivně poznají výrobky s vysokou energetickou a duchovní hodnotou. Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování.

Facebook komentáře

Štítky