Amulet Runový pentagram  - 1
Amulet Runový pentagram  - 2
Amulet Runový pentagram - 1/2Amulet Runový pentagram - 2/2

Amulet Runový pentagram

Kód: MYST-MA12
Mocný ochránce a průvodce naším chaotickým vnitřním a vnějším světem, nám ukazuje cestu k objevení vnitřních mystických sil, které vlastníme už od narození. Tyto síly však zatím spí, čekajíce na rovnováhu, ve které by se mohly projevit.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
449 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Runový pentagram

Přívěsek amulet Runový pentagram přináší svému majiteli stáletrvající ochranu před vším negativním, přináší mu rovnováhu mysli, těla i ducha, která ho vede k jednotě. Jednota a rovnováha sil jsou nejdůležitějšími předpoklady pro zdravý a harmonický život a taktéž pro postupování na cestě vedoucí k poznání. Tento runový amulet nás učí, jak vyrovnat všechny své síly a vnitřní i vnější energie, aby bylo dosaženo rovnováhy. Pokuď se ocitneme v dokonalé rovnováze a jednotě, zjistíme, že nic není nemožné, že máme mnohem více možností, než jsme si mysleli že máme, a že disponujeme dostatečnými silami, abychom je mohli vyzkoušet. Runový amulet s pentagramem je naším průvodcem a zároveň ochráncem v prozatím chaotickém světě (jakmile dosáhneme rovnováhy, zjistíme, že onen chaos panoval pouze v naší mysli a že svět a vesmír jsou vlastně velmi důkladně uspořádané), vede nás na naší cestě k objevení vnitřních mystických sil, které vlastníme už od narození. Tyto síly však zatím spí a čekají na rovnováhu, ve které by se mohly projevit.

Nádherný keltský amulet, zdobený po obvodu ochranného kruhu keltskými runami, je vyroben z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Runový pentagram dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Pokud máte zájem dozvědět se více informací o pentagramu, klikněte na výraz Pentagram, více informací o keltských runách naleznete pod heslem Runy.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Průměr přívěsku
2,3 cm

Délka řetízku
49 cm

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky