Amulet Runový pentagram

Připraveno k odeslání
449 Kč
Kód: MYST-MA12
Výrobce: Mystique
Kategorie: Amulety magické
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Přívěsek amulet Runový pentagram přináší svému majiteli stáletrvající ochranu před vším negativním, přináší mu rovnováhu mysli, těla i ducha, která ho vede k jednotě. Jednota a rovnováha sil jsou nejdůležitějšími předpoklady pro zdravý a harmonický život a taktéž pro postupování na cestě vedoucí k poznání. Tento runový amulet nás učí, jak vyrovnat všechny své síly a vnitřní i vnější energie, aby bylo dosaženo rovnováhy. Pokuď se ocitneme v dokonalé rovnováze a jednotě, zjistíme, že nic není nemožné, že máme mnohem více možností, než jsme si mysleli že máme, a že disponujeme dostatečnými silami, abychom je mohli vyzkoušet. Runový amulet s pentagramem je naším průvodcem a zároveň ochráncem v prozatím chaotickém světě (jakmile dosáhneme rovnováhy, zjistíme, že onen chaos panoval pouze v naší mysli a že svět a vesmír jsou vlastně velmi důkladně uspořádané), vede nás na naší cestě k objevení vnitřních mystických sil, které vlastníme už od narození. Tyto síly však zatím spí a čekají na rovnováhu, ve které by se mohly projevit.

Nádherný keltský amulet, zdobený po obvodu ochranného kruhu keltskými runami, je vyroben z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Runový pentagram dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Pokud máte zájem dozvědět se více informací o pentagramu, klikněte na výraz Pentagram, více informací o keltských runách naleznete pod heslem Runy.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Průměr přívěsku
2,3 cm

Délka řetízku
49 cm

 

Facebook komentáře

Štítky