Amulet Runový keltský kříž

Připraveno k odeslání
499 Kč
Kód: MYST-CC03
Výrobce: Mystique
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Runový keltský kříž je oblíbeným keltským amuletem pro dosažení rovnováhy mysli, těla i ducha. Jednota a rovnováha sil jsou nejdůležitějšími předpoklady pro zdravý a harmonický život a taktéž pro postupování na cestě poznání.

Nádherný keltský přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Runový keltský kříž dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Keltský kříž - symbol jednoty
Keltský kříž je kříž obepnutý kruhem. Symbol kříže a symbol kruhu jsou nejstaršími tvary. Tyto dva symboly jsou prastarými univerzálními symboly, uctívané už od nepaměti. Je možno vnímat je jako elementární symboly struktury světa. Spojením kříže a kruhu vzniká velice mocný symbol, hojně využívaný v keltské kultuře. Keltský kříž je branou k vyšší energii a znalostem. Vertikální ramena kříže mohou představovat jiný svět a horizontální ramena pak svět fyzický. 

Více informací k symbolu keltského kříže, naleznete v našem slovníku, pod výrazem Keltský kříž. Pokud máte zájem dozvědět se více informací o symbolech run, které zdobí tento amulet, klikněte na heslo Runy.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Průměr přívěsku
3,5 cm

Délka řetízku
49 cm

 

Facebook komentáře

Štítky