Fantasy šperky

Amulet Runový keltský kříž Sleva

Amulet Runový keltský kříž Sleva

Kód: Sleva-010 Sleva
Runový keltský kříž za zlevněnou cenu.
Poslední kusy na skladě!
Sleva 30%
Cena před slevou: 449 Kč
314 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Runový keltský kříž Sleva

Nacházíte se na kartě zboží, zlevněného z důvodu drobné povrchové estetické vady, nesnižující funkčnost výrobku. Zakoupením berete na vědomí charakter vady či kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

Důvod slevy
Amulet je zlevněn ze dvou důvodů - kvůli chybějící dárkové krabičce, v níž má být uložen a kvůli lehce setřené zlaté barvě na hvězdičkách. Amulet i řetízek je jinak zcela v pořádku. Prodáváme jej za zlevněnou cenu. Kupujete přesně to, co vidíte.


Runový keltský kříž je oblíbeným keltským amuletem pro dosažení rovnováhy mysli, těla i ducha. Jednota a rovnováha sil jsou nejdůležitějšími předpoklady pro zdravý a harmonický život a taktéž pro postupování na cestě poznání.

Nádherný keltský přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Runový keltský kříž dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Keltský kříž - symbol jednoty
Keltský kříž je kříž obepnutý kruhem. Symbol kříže a symbol kruhu jsou nejstaršími tvary. Tyto dva symboly jsou prastarými univerzálními symboly, uctívané už od nepaměti. Je možno vnímat je jako elementární symboly struktury světa. Spojením kříže a kruhu vzniká velice mocný symbol, hojně využívaný v keltské kultuře. Keltský kříž je branou k vyšší energii a znalostem. Vertikální ramena kříže mohou představovat jiný svět a horizontální ramena pak svět fyzický. 

Více informací k symbolu keltského kříže, naleznete v našem slovníku, pod výrazem Keltský kříž. Pokud máte zájem dozvědět se více informací o symbolech run, které zdobí tento amulet, klikněte na heslo Runy.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Průměr přívěsku
3,5 cm

Délka řetízku
49 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.