Amulet Pentneyský kříž

Amulet Pentneyský kříž

Kód: MYST-CD12
Amulet pomůže všem, kdo mají snahu neřešit svízelné situace, utíkat před problémy, schovávat se za svůj štít. K životu je třeba stavět se čelem a neuhýbat před každou překážkou, která se objeví, neboť právě jejím překonáním se stáváme silnějšími.
Výrobce: Mystique
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
359 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Pentneyský kříž

DOPRODEJ z důvodu ukončení výroby.

Přívěsek amulet Pentneyský kříž - je velmi zvláštní amulet, jenž je replikou starodávné anglosaské brože, nalezené v anglickém městečku Pentney. Tento neobvyklý amulet, ve tvaru obranného štítu, má paradoxně ve svém středu otvor, což značí, že ne vždy je přínosné bránit se různým, na první pohled třeba i negativním událostem v našich životech. Štíty jsou určeny pro ochranu před smrtelným nebezpečím, nikoliv na ochranu přede vším, co se nám na první pohled nelíbí. Amulet s Pentneyským křížem pomůže všem, kdo mají snahu neřešit svízelné životní situace, utíkat před problémy, schovávat se za svůj štít. K životu je třeba stavět se čelem a neuhýbat před každou překážkou, která se objeví, neboť právě jejím překonáním se stáváme silnějšími.

Nádherný magický přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů - tzv. anglického cínu Pewter  (neobsahuje nikl). Amulet Pentneyský kříž dodáváme i s fialovým saténovým sáčkem se stahovací šňůrkou.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Průměr přívěsku
3,7 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky