Amulet Pentagram lesního boha Pana  - 1
Amulet Pentagram lesního boha Pana  - 2
Amulet Pentagram lesního boha Pana - 1/2Amulet Pentagram lesního boha Pana - 2/2

Amulet Pentagram lesního boha Pana

Kód: MYST-GA2
Panův pentagram je skvělým pomocníkem a ochráncem pro všechny, kdo milují přírodu a chtějí ji chránit. Tento pentagram do Vašeho života přitáhne všechny dostupné síly, které Vám na Vaší cestě pomohou.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
379 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Pentagram lesního boha Pana

Přívěsek amulet pentagram lesního boha Pana - je nádherný přívěsek ve tvaru mystického Les - cesta Boha Panasymbolu pentagramu, opředeného lístky břečťanu. Pentagram v této podobě představuje přirozenost, rovnováhu a harmonii všeho, co je přirozené a přírodní. Amulet Panův pentagram nás vede směrem k přírodě a přirozenosti. Pojďme do lesa - načerpat síly, uzdravit se pohledem do nádherné zeleně stromů... Pohlaďme očima každý koutek této nádherné Země, každý strom, každou skálu, jezero, každý kousek lesa, pole, louky. Uctěme naši Matku Přírodu svojí pozorností a ohleduplným chováním, neničme ji, nezanášejme ji odpadky, nezabíjejme tvory, kteří v ní nalézají úkryt. V přírodě byla primárně rovnováha (a o tuto rovnováhu se příroda stále snaží), než ji svou činností narušil člověk. Tato rovnováha je velmi důležitá pro životy nás všech. Tento amulet je určen pro všechny, kterým toto téma není lhostejné. Pentagram lesního Boha Pana pomůže všem, kdo se budou zabývat aktivitami, vedoucími ke znovunastolení přírodní rovnováhy.

Pan je řecký bůh lesů, pastvin, stád a taktéž bůh všech pastýřů a lovců, kteří ho uctívali, později byl tento bůh ztotožněn z Faunem. Pan má pololidskou - polozvířecí podobu, je porostlý srstí, má kozí rohy, kopýtka, bradu i ocas. Pan byl synem boha Dia, který ho zplodil s nymfou Oineis. Kvůli svému vzhledu byl tento zvláštní bůh vyčleňován z kolektivu Olympských bohů, tak se odebral do Arkádie, kde usídlil. Lesní bůh Pan zde žil ve společnosti boha Dionýsa a horských nymf. Podle pověsti se Pan do jedné z nymf zamiloval, avšak jeho láska nebyla opětována. Podle pověsti stíhal nešťastný Pan svou vyvolenou nymfu až ke břehům jezera, kde byla na svou vlastní žádost (kterou vyslovila ze zoufalství před Panovým nátlakem) Diem proměněna v rákosí. Panova láska však nezmizela, svou nymfu velmi miloval, proto si z kusu onoho rákosí vyrobil píšťalu a po večerech na ni vyhrával smutné písně (Panova flétna).

Pan je Pán Lesů, extatický tanečník, Bůh smíchu a dobrého humoru, Bůh sexuální touhy (z tohoto důvodu je spojován s manželstvím), Pan je "osamělým Bohem“ , "Ten, co přišel z Bohů jako poslední“. Napůl člověk, napůl kozel, Pan je z původního společenství zvířat. On je prostředníkem mezi přírodou a Bohy.

Více informací o symbolice samotného pentagramu naleznete v našem slovníku - klikněte na výraz Pentagram.

Tento nádherný magický přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet Pentagram lesního Boha Pana dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Průměr přívěsku
2,8 cm

Délka řetízku
53 cm

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky