Amulet Ódinův kouzelný meč  - 1
Amulet Ódinův kouzelný meč  - 2
Amulet Ódinův kouzelný meč - 1/2Amulet Ódinův kouzelný meč - 2/2

Amulet Ódinův kouzelný meč

Kód: MYST-CS4
Překrásný vikingský amulet s runou Eihwaz je spolehlivým průvodcem pro odseknutí se od nepotřebného a překonaného. Amulet dodává sílu a potřebnou vůli pro zbavení se zlozvyků, ochraňuje nás před vším negativním.
Výrobce: Mystique
Poslední kusy na skladě!
359 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Ódinův kouzelný meč

Přívěsek amulet Ódinův meč - je překrásný vikingský amulet, chránící nás před veškerým nebezpečenstvím světa, před nehodami, úrazy, nemocemi, před svody, které nám překážejí v cestě a brání dojít tam, kam chceme. Amulet nás zkrátka chrání před vším negativním. Amulet s Ódinovým mečem nese runu Eihwaz, která nás nabádá, abychom se zbavili všeho nepotřebného harampádí v našich myslích, pokud nám již neslouží, abychom se nekompromisně zbavili i všech zvyků, které nám škodí. Pokud jsou některé věci v našem životě již překonané, musíme je pustit, abychom vytvořili prostor pro nové. Nové je vždy přínosem, nové znamená vývoj, cestu. Tato runa nás vyzývá, abychom upustili od lpění na minulosti. Ódinův meč nám dodá dost sil a vůle, abychom to zvládli (zvláště, pokud se zbavujeme některého ze svých zlozvyků). 

Nádherný vikingský přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů (neobsahuje nikl). Amulet Ódinův meč dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Délka přívěsku
5,8 cm

Délka řetízku
53 cm

 
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky