Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem  - 1
Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem  - 2
Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem  - 3
Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem - 1/3Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem - 2/3Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem - 3/3

Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem

Kód: MYST-MD21
Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem, symbolizujícím Asgard (svět Bohů), ukazuje, kde se skrývá skutečná moc a síla člověka. Amulet podporuje nalezení vnitřního středu, místa harmonie, lásky, klidu a řádu.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
509 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Nebeský kruh s modrým krystalem

Amulet Nebeský Kruh je severský (skandinávský) amulet, který na první pohled oslní svým překrásným zpracováním a zdobením v podobě modrého krystalu Swarovski. Tento modrý krystal symbolizuje Asgard (vnitřní střed - řídící duchovní centrum člověka). Světlo a síla Asgardu (světlo duše) vyzařuje paprsky do všech ostatních osmi světů (do všech sfér života člověka). To přináší světům spravedlnost a vnitřní řád, který se projevuje souladem a spoluprací (byť je každý z osmi světů úplně jiný). Stejně tak všechny sféry života člověka se uspořádají do souladného celku, a vše funguje harmonicky tak, jak má, pokud vše vychází a je řízeno z jeho duchovního centra. 

Devět světů severské mytologie
Podle severské mytologie a legend existuje 9 světů - Asgard (svět bohů, jemuž velí sám Ódin), Múspellsheim (ohnivý svět), Niflheim (říše chladu, temnoty a zimy), Helheim (říše mrtvých, vládkyně je Hel), Vanaheim (sídlo božského rodu Vanů), Jötunheim (země mrazivých obrů),  Álfheim (říše světla a vyšších přírosních duchů), Svartálfheim (říše temnoty, temných elfů a trpaslíků) a Midgard (říše lidí). Midgard je se světem bohů - Asgardem - spojen duhovým mostem, zvaným Bifröst. Tento most představuje jedinou možnost, jak se do Asgardu dostat, proto jej střeží Strážce, přes kterého hned tak někdo neprojde, Bůh Heimdall. Všech 9 světů spojuje Ygdrassil, strom světa.

Tento nádherný přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů - tzv. anglického cínu (neobsahuje nikl). Amulet Nebeský kruh dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek. 

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Průměr přívěsku
3,5 cm

Délka řetízku
53 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Lavennis hřející polštářek do mikrovlnky srdíčko Lavennis hřející polštářek do mikrovlnky srdíčko Kód: LAV-PPN0011
Polštářek, který Vás zahřeje na srdci i na těle. Vhodný pro prohřátí svalů…
348 Kč
O lásce - Osho O lásce - Osho Kód: KOS-O-LAS-OSHO
Musíte mít neustále na paměti, že svoboda je nejvyšší hodnotou, a jestliže…
298 Kč
Náhrdelník záhněda, kuličky 4 mm Náhrdelník záhněda, kuličky 4 mm Kód: SVK-010-50
Záhněda je kámen spojený s realitou tedy a teď. Podporuje uzemnění osobnosti v…
248 Kč