Amulet Lotosový květ

Amulet Lotosový květ

Kód: MYST-BD10
Buddhistický amulet nás povede k probuzení vědomí, objevení skutečné pravdy, jež je naší nevědomé mysli skryta, k osvobození od utrpení a k osvícení.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
318 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Lotosový květ

Přívěsek amulet Lotosový květ - Vám přináší hluboké poselství ze zemí Orientu. Lotosový květ, symbol čistoty a nevinnosti, vyrostl z černého bahna tak, jak z nevědomí povstává čisté vědomí. Lotosový květ je symbolem rozvinutého neposkvrněného vědomí, v jehož středu se ukrývá jediná pravda. Nejznámější buddhistická mantra bóddhisatwy Avalokitesvary, pána soucitu, zní: Óm Mani Padme Hum, což v překladu znamená - Pravda je ukryta v lotosu. A skutečně, pravda, ta jediná pravda, je skryta před naším nevědomým zrakem - uprostřed křišťálově čistého vědomí, které leží za závojem mlhy naší nevědomé a chaotické mysli. K probuzení vědomí, osvobození od utrpení, koloběhu znovuzrozování a k osvícení vede Buddhova osmidílná cesta, která je základem jeho učení, základním učením buddhismu. Tato osmidílná cesta k osvícení je symbolizována osmi okvětními lístky lotosu, přičemž v centrální části amuletu sedí postava osvíceného Buddhy, držící v dlaních klenot vědomí.

Nádherný buddhistický přívěsek pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů - tzv. anglického cínu Pewter  (neobsahuje nikl). Amulet Lotosový květ dodáváme i se zlatým saténovým sáčkem se stahovací šňůrkou.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl)

Průměr přívěsku
3,3 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky