Amulet Lotosový květ - symbol vnitřní poměny

Amulet Lotosový květ - symbol vnitřní poměny

Kód: SHA-05000121
Amulet Lotosový květ vám neustále připomíná stezku, kterou jste si vybrali - cestu k jediné Pravdě, ke znovunalezení své Duše, jež je portálem do světa Boha, cestu k čisté a bezpodmínečné lásce.
Připraveno k odeslání
95 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Lotosový květ - symbol vnitřní poměny
Amulet Lotosový květ vám neustále připomíná stezku, kterou jste si vybrali - cestu k jediné Pravdě, ke znovunalezení své Duše, jež je portálem do světa Boha, cestu k čisté a bezpodmínečné lásce.

Lotosový květ, symbol čistoty a nevinnosti, vyrostl z černého bahna tak, jak z nevědomí povstává čisté vědomí. Lotosový květ je symbolem rozvinutého neposkvrněného vědomí, v jehož středu se ukrývá jediná pravda. Nejznámější buddhistická mantra bóddhisatwy Avalokitesvary, pána soucitu, zní: Óm Mani Padme Hum, což v překladu znamená - Pravda je ukryta v lotosu. A skutečně, pravda, ta jediná pravda, je skryta před naším nevědomým zrakem - uprostřed křišťálově čistého vědomí, které leží za závojem mlhy naší nevědomé a chaotické mysli. Hledáme Pravdu, čistou lásku a blaženost ve vnějším světě - neúspěšně. Je to proto, že je skryta uvnitř nás. Cest k Bohu je mnoho. Existuje mnoho meditačních technik, modliteb. Všechny však mají jedno společné - hluboké a upřímné vnitřní pocity, jež jsou jediným prostředkem, jímž se lze spojit s Bohem. Tyto pocity vyvěrají z Duše, proto je nutné tuto Duši v sobě nejprve nalézt, spojit se s ní. 
 
Materiál
kov

Průměr amuletu
3 cm
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky