Amulet Kolo Dharmy - Kolo buddhova učení

Amulet Kolo Dharmy - Kolo buddhova učení

Kód: MYST-BD9
Symbol Buddhovy osmidílné stezky k osvícení nás vede k vědomému životu, nalezení pravdy a posléze i osvícení.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
339 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Kolo Dharmy - Kolo buddhova učení

Amulet přívěsek Kolo dharmy - Kolo Učení je drahocenným amuletem provázející svého nositele na cestě k nalezení pravdy a k vědomému životu. Kolo učení je symbol nauky, kterou přinesl Buddha svým stoupencům. Kolo dharmy je symbolem jeho osmidílné stezky k vysvobození od utrpení, od koloběhu znovuzrozování - Samsara, symbolem cesty k nalezení posvátného středu a osvícení - nirvána. Kolo dharmy má vždy osm loukotí, které představují tuto osmidílnou buddhovu stezku a kruh, znázorňující úplnost a dokonalost Budhova učení. 

       Malý Buddha - stezka osvícení

Osmidílná stezka Buddhova
Osm loukotí - osm částí cesty: správné pochopení, správné myšlení, slova, jednání, život, usilování, záměry a pohroužení se do sebe. 
Buddhova cesta k osvícení je cestou "zlatého středu". Není ani asketická, ani přeplněná hojností. Obě varianty si Buddha na své cestě prožil a zjistil, že ani jeden z extrémů není správný a nevede k osvícení. Proto předkládá model "zlaté střední cesty", který, jakkoli se jeví jenoduše, vyžaduje velké uvědomění a velkou odvahu. 

Nádherný přívěsek amulet pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů - tzv. anglického cínu - Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Kolo Dharmy - Kolo buddhova Učení dodáváme i se zlatým saténovým sáčkem se stahovací šňůrkou.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Délka přívěsku
3,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky