Amulet Kolo Dharmy - Kolo buddhova učení

Připraveno k odeslání
339 Kč
Kód: MYST-BD9
Výrobce: Mystique
Kategorie: Amulety orient
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Amulet přívěsek Kolo dharmy - Kolo Učení je drahocenným amuletem provázející svého nositele na cestě k nalezení pravdy a k vědomému životu. Kolo učení je symbol nauky, kterou přinesl Buddha svým stoupencům. Kolo dharmy je symbolem jeho osmidílné stezky k vysvobození od utrpení, od koloběhu znovuzrozování - Samsara, symbolem cesty k nalezení posvátného středu a osvícení - nirvána. Kolo dharmy má vždy osm loukotí, které představují tuto osmidílnou buddhovu stezku a kruh, znázorňující úplnost a dokonalost Budhova učení. 

       Malý Buddha - stezka osvícení

Osmidílná stezka Buddhova
Osm loukotí - osm částí cesty: správné pochopení, správné myšlení, slova, jednání, život, usilování, záměry a pohroužení se do sebe. 
Buddhova cesta k osvícení je cestou "zlatého středu". Není ani asketická, ani přeplněná hojností. Obě varianty si Buddha na své cestě prožil a zjistil, že ani jeden z extrémů není správný a nevede k osvícení. Proto předkládá model "zlaté střední cesty", který, jakkoli se jeví jenoduše, vyžaduje velké uvědomění a velkou odvahu. 

Nádherný přívěsek amulet pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů - tzv. anglického cínu - Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Kolo Dharmy - Kolo buddhova Učení dodáváme i se zlatým saténovým sáčkem se stahovací šňůrkou.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Délka přívěsku
3,5 cm

Facebook komentáře

Štítky

S tímto zbožím kupují