Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda  - 1
Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda  - 2
Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda  - 3
Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda - 1/3Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda - 2/3Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda - 3/3

Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda

Kód: MYST-PR4
Bílá Hvězda nás učí, jak vyvážit své síly a vnitřní i vnější energie, abychom dosáhli rovnováhy, Bílá Hvězda je světlem, která osvětluje temnotu nevědomí a ukazuje cestu k vědomí a poznání.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
499 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda

Přívěsek amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda je nepřehlédnutelným, překrásným amuletem, který svému majiteli zajišťuje stáletrvající ochranu před vším negativním, přináší mu rovnováhu mysli, těla i ducha, která ho vede k jednotě. Jednota a rovnováha sil jsou nejdůležitějšími předpoklady pro zdravý a harmonický život a taktéž pro postupování na cestě vedoucí k poznání. Tento amulet nás učí, jak vyrovnat všechny své síly a vnitřní i vnější energie, aby bylo dosaženo rovnováhy. Bílá Hvězda je světlem, která osvětluje temnotu nevědomí a ukazuje cestu k vědomí a poznání. Pětice překrásně vybroušených křišťálů Swarovski, které zdobí ochranný kruh kolem pentagramu, jsou zářivými světly, jež od nás odráží vše negativní a nekompatibilní s naším vnitřním i vnějším světem.

Nádherný velký keltský amulet, zdobený pěti zářivými křišťály Swarovski, pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Keltský pentagram Bílá Hvězda dodáváme v luxusní dárkové krabičce, v ceně je samozřejmě i řetízek.

Více informací o symbolice pentagramu naleznete v našem slovníku - klikněte na výraz Pentagram.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl), krystal Swarovski

Průměr přívěsku
3,7 cm

Délka řetízku
49 cm

LP

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky