Amulet Horus sokol  - 1
Amulet Horus sokol  - 2
Amulet Horus sokol  - 3
Amulet Horus sokol - 1/3Amulet Horus sokol - 2/3Amulet Horus sokol - 3/3

Amulet Horus sokol

Kód: MYST-JA15
Horus, syn Bohyně Isis a Boha Usira, je staroegyptský Bůh nebe, slunce a věčnosti. Je symbolem vítězství duchovní podstaty na podstatou materiální, symbol Pravdy a osvícení.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
439 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Horus sokol

Horus je staroegyptský Bůh nebe, slunce a věčnosti. Slunce a Měsíc jsou jeho očima. Jeho otcem je Usir a matkou Eset - Isis. Horus je představitelem permanentního a nesmrtelného vědomí. Horus je často zpodobňován jako sokol - nespoutaný a svobodný tvor s velmi bystrým zrakem a jasným vědomím, které překonalo nástrahy a svody materiálního světa. Horus v podobě sokola představuje ducha, který skončil svoji etapu vzdělávání se v životech lidského těla. Již pochopil platný vesmírný řád, pozvednul se nad fyzická omezení, překonal prostor i čas a nyní je svobodný. Pro takovou duchovní bytost jsou k dispozici všechny možnosti, on však stojí i nad nimi, nevyužívá jich, představuje čisté vědomí, vědomí Bytí.

Sokolí podoba boha Hóra nám připomíná nekonečnou svobodu, kterou poznáme, jakmile překročíme omezení svého těla a mysli, svobodu, kterou začneme žít, když splyneme s naší nejpřirozenější podstatou - duchovní podstatou. Tato podstata je naší součástí odjakživa, ona je tím, kdo nás směruje k Bohu. To naše Duše je tou, kdo nás neustále nabádá k hledání Pravdy, k hledání Boha - Zdroje, ona je tou, kdo nás nutí hledět ke hvězdám. Tato duchovní podstata - přesněji Duše člověka - je znázorněna kruhem, který sokol nese na hlavě (stejný symbol nese na hlavě jeho Matka bohyně Isis, ale také bohyně Hathor, což není náhoda). Půlměsíc s růžky směrem nahoru a kruhem je prastarý symbol zvaný AllatRa, o kterém (a nejen o něm) se dozvíte více ve stejnojmenné knize - Allatra.

Horus nám připomíná nutnost zdokonalování a růstu, nutnost nalézt a pozvednout svou duchovní podstatu, žít duchovním věčným (ne pomíjivým materiálním) světem. Vyzývá nás, abychom na vše, co děláme, nahlíželi z vyšší perspektivy - z perspektivy duchovního světa, světa věčnosti.

Veškeré podrobné informace o bytosti zvané Horus a její duchovní symbolice naleznete v článku Horus.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Velikost přívěsku
3,4 x 3 cm

Nádherný egyptský přívěsek s bohem Horem - sokolem pochází z kolekce luxusních mystických amuletů, vyrobených z antialergenní slitiny kovů Pewter (neobsahuje nikl). Amulet Horus - sokol dodáváme včetně řetízku v luxusní dárkové krabičce.

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky