Amulet Excalibur

Amulet Excalibur

Kód: MYST-AMP238
Meč Excalibur, zdobený symboly keltských run, přináší svému majiteli úspěch, moc, sílu a uznání, ale také moudrost, která je potřebná ke správným rozhodnutím a spravedlivému úsudku.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
268 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Excalibur

Amulet přívěsek Excalibur je amulet vhodný především pro muže. Meč Excalibur, zdobený keltskými runami, symbolizuje suverenitu a požehnanou moc vládnout. Tento amulet přináší svému majiteli úspěch, moc, sílu a uznání, ale také moudrost, která je potřebná ke spravedlivému úsudku.

Meč krále Artuše - Excalibur

Excalibur - meč králů
Excalibur je meč, obdařený magickými vlastnostmi, opředený mnohými keltskými legendami. Asi nejznámější je legenda o králi Artušovi, který tento meč získal od Paní z Jezera. Meč Excalibur symbolizuje suverenitu a požehnanou moc vládnout.  Artuš, legendární britský panovník, vládnul Británii v době nastupujícího křesťanství, kdy staré náboženství Matky Bohyně bylo postupně vytlačeno nastupujícím kultem Boha Otce (5. - 6. století n.l.). Artuš byl králem spravedlivým a moudrým a především bohy požehnaným. Se svými rytíři kulatého stolu bránil Anglii proti nájezdům Sasů. Bohužel se náměty, události a postavy, zachycené v jednotlivých zpracováních artušovské legendy, často zásadně liší a neexistuje jediná důvěryhodná verze tohoto příběhu. Je známým faktem, že keltové po sobě nezanechali příliš mnoho písemností a většina těch, co zanechali, byla, v rámci akce vymýcení pohantsví, zlikvidována či přepsána křesťanskými kněžími. Přesto je tento příběh, ať je vyprávěn jakkoliv, zcela nesmrtelný a žije dál svým životem v srdcích dnešních keltů, příznivců pohanství a milovníků fantasy. Artuš, Guinevere, Lancelot, Morgana, Uther Pendragon, Igraine, Merlin, Kamelot, Avalon, svatý grál a další... Tato jména a názvy nezůstanou zapomenuty.

Přívěsek amulet Exculibur dodáváme včetně bavlněné šňůrky.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Délka přívěsku
7,2 cm

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky