Amulet Cernunnos - keltský bůh lesa, léčení

Amulet Cernunnos - keltský bůh lesa, léčení

Kód: MYST-CMP36
Amulet s Cernunnem přináší sílu, plodnost, hojnost, obnovu, léčení, transformaci, moudrost vycházející z pochopení zákonů stvoření a transformace, schopnost vidět dopředu - schopnost předvídání, autoritu, jenž není okázalá a vynucená, ale přirozená.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
289 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Cernunnos - keltský bůh lesa, léčení

Cernunnos - šaman nebo bůh?
Cernunnos, bájná tajemná postava z keltských hlubokých lesů... Cernunnos, šaman, jež mění svou podobu, mocný bůh, o němž téměř nic nevíme... Snad jen můžeme tušit, že tento bůh je keltským pojetím původního archetypu Rohatého boha, jemuž se říká Zelený Muž. Cernunnos je mužským protipólem Velké Bohyně.

              Cernunnos - bůh lesa

Cernunnos - život - smrt - život
Cernunnos je tajemná postava s jelením parožím na hlavě, které je symbolem královské moci a moudrosti, nekonečného přírodního koloběhu ( jelen parohy shazuje, aby mu narostly nové). Na všech vyobrazeních je Cernunnos obklopen zvířaty, je pánem a ochráncem zvířat a lesů, představitelem plodnosti, života i smrti. Téměř na všech vyobrazeních drží Cernunnos v jedné ruce torques - nákrčník, kterým se zdobili válečníci a vysoce postavení - tento znak je symbolem síly, moci a ochrany. V druhé ruce třímá tělo hada. Had je starodávným symbolem procesu stvoření, znuvuzrozování - obnovy, plodnosti a léčení (jeho jed může stejně tak zabít jako léčit). Cernunnos je tím, kdo tyto síly ovládá.

Amulet s Cernunnem přináší sílu, plodnost, hojnost, obnovu, léčení, transformaci, moudrost vycházející z pochopení zákonů stvoření a transformace, schopnost vidět dopředu - schopnost předvídání, autoritu, jenž není okázalá a vynucená, ale přirozená. Amulet s Cernunnem dodáváme včetně bavlněné šňůrky. 

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Průměr přívěsku
3,8 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky