Fantasy šperky

Amulet Cernunnos - keltský bůh lesa, léčení

Amulet Cernunnos - keltský bůh lesa, léčení

Kód: MYST-CMP36
Amulet s Cernunnem přináší sílu, plodnost, hojnost, obnovu, léčení, transformaci, moudrost vycházející z pochopení zákonů stvoření a transformace, schopnost vidět dopředu - schopnost předvídání, autoritu, jenž není okázalá a vynucená, ale přirozená.
Připraveno k odeslání
289 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Cernunnos - keltský bůh lesa, léčení

Cernunnos - šaman nebo bůh?
Cernunnos, bájná tajemná postava z keltských hlubokých lesů... Cernunnos, šaman, jež mění svou podobu, mocný bůh, o němž téměř nic nevíme... Snad jen můžeme tušit, že tento bůh je keltským pojetím původního archetypu Rohatého boha, jemuž se říká Zelený Muž. Cernunnos je mužským protipólem Velké Bohyně.

              Cernunnos - bůh lesa

Cernunnos - život - smrt - život
Cernunnos je tajemná postava s jelením parožím na hlavě, které je symbolem královské moci a moudrosti, nekonečného přírodního koloběhu ( jelen parohy shazuje, aby mu narostly nové). Na všech vyobrazeních je Cernunnos obklopen zvířaty, je pánem a ochráncem zvířat a lesů, představitelem plodnosti, života i smrti. Téměř na všech vyobrazeních drží Cernunnos v jedné ruce torques - nákrčník, kterým se zdobili válečníci a vysoce postavení - tento znak je symbolem síly, moci a ochrany. V druhé ruce třímá tělo hada. Had je starodávným symbolem procesu stvoření, znuvuzrozování - obnovy, plodnosti a léčení (jeho jed může stejně tak zabít jako léčit). Cernunnos je tím, kdo tyto síly ovládá.

Amulet s Cernunnem přináší sílu, plodnost, hojnost, obnovu, léčení, transformaci, moudrost vycházející z pochopení zákonů stvoření a transformace, schopnost vidět dopředu - schopnost předvídání, autoritu, jenž není okázalá a vynucená, ale přirozená. Amulet s Cernunnem dodáváme včetně bavlněné šňůrky. 

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Průměr přívěsku
3,8 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky