Amulet - Čarodějná dýka Athame, postříbřený

Amulet - Čarodějná dýka Athame, postříbřený

Kód: HT-WZPD1119
Amulet s dýkou Athame posiluje naši schopnost odhalit a porozumět věcem skrytým, navíc nás učí umění rozdělovat potřebné od nepotřebného a ukazuje nám způsob, jak překonané věci nekompromisně , avšak s patřičnou úctou, vypustit ze svého života.
Výrobce: Peter Stone
Poslední kusy na skladě!
417 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet - Čarodějná dýka Athame, postříbřený

Přívěsek amulet Dýka Athame je symbolickým nástrojem v tradici Wicca. Tento amulet představuje mocnou ochranu proti negativním silám, uřknutí, kletbám a vůbec proti všemu zlému a temnému. Kromě této ochranné funkce nám tento zvláštní amulet pomáhá pochopit, jakým způsobem můžeme usměrnit svou energii, abychom došli k naplnění svého záměru, je vynikajícím pomocníkem pro každého, kdo se učí práci s energiemi. Amulet s dýkou Athame posiluje naši schopnost odhalit a porozumět věcem skrytým, navíc nás učí umění rozdělovat potřebné od nepotřebného (překonaného a nesloužícího) a ukazuje nám způsob, jak překonané věci nekompromisně, avšak s patřičnou úctou, vypustit ze svého života.

Dýka Athame v tradici Wicca
Dýka Athame je nejznámějším a nejvíce používaným nástrojem pro vykonávání čarodějných obřadů a rituálů, a to především v tradici Wicca. Dýka Athame se používá zejména k vyhánění démonů či zlých sil, vytyčení rituálního prostoru, invokacím živlů, usměrňování energie, ke kreslení magických obrazců a k celé řadě dalších rituálních úkonů. Dýka nese mužský (falický) charakter a zastupuje živel vzduchu, který je pro vykonání těchto obřadů zapotřebí. Její tvar, tvořený čepelí a mohutným držadlem, zapuzuje zlé síly a démony. Dvojí ostří dýky Atham symbolizuje ostrost, zaměření, schopnost vést a zasáhnout cíl, sílu úsudku a schopnost rozdělovat, co už k sobě nepatří. Athame je znamením svobody, energetické  a duchovní činnosti, usměrnění vlastních síl a vlastní moci. Dýka Athame může oddělovat i svazovat, léčit i zraňovat, její působení je dvojí. Dýka Athame může rušit stará spojení i sliby, které se na energetické rovině často projevují jako pásky a nitě. S její pomocí lze vysvobodit  a rozpustit temné síly, změnit temnou energii na světlo. Do vzduchu a na zem se s ní kreslí a aktivují magické symboly, aby mohly v prostoru silně působit. Skrze ni se navzájem spojují duch a hmota, takže síly se mohou materializovat. 

Délka přívěsku
6 cm

Přívěsek amulet Dýka Athame byl vyroben v dílně šperkařského mistra Petera Stonea, přívěsek je postříbřený.

Více informací o výrobci Peter Stone se dozvíte v našem článku Peter Stone.

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
EkoProdukt Mořské řasy Laminaria 25 g EkoProdukt Mořské řasy Laminaria 25 g Kód: CL-482014
Mořská řasa Laminaria je původem z Číny, kde je známá pod názvem mořská kapusta.
51 Kč
Náramek Křišťál extra, velké kameny Náramek Křišťál extra, velké kameny Kód: SVK-558
Harmonie, sebezdokonalení, jasnozřivost, uvolnění karmických vazeb - to a mnohem…
173 Kč
Robotická hračka - Mamut, 3D puzzle Robotická hračka - Mamut, 3D puzzle Kód: EKOHR-A400
Mamut, který chodí a vydává zvuky jako živého mamuta.
548 Kč