Podívejte se do kategorie Andělé

Amulet Bohyně Matka Země  - 1
Amulet Bohyně Matka Země  - 2
Amulet Bohyně Matka Země  - 3
Amulet Bohyně Matka Země - 1/3Amulet Bohyně Matka Země - 2/3Amulet Bohyně Matka Země - 3/3

Amulet Bohyně Matka Země

Kód: LH-GW09
Amulet Matky Země je vhodný pro každého, kdo cítí, že nastal čas proměnit Vědomí lidí, přijmout zákon Jednoty a jít po cestě zpět k naší Velké Matce, abychom dosáhli hlubokého vnitřního klidu a pocitu souznění, jenž pramení z vědomí, že jdeme Domů.
Výrobce: Mystique
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
319 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Bohyně Matka Země
Bohyně Země, Paní Přírody, Vládkyně živlů
Nádherný mystický amulet z luxusní kolekce Green Wood, představuje Velkou Bohyni Země, Matku Přírodu, Vládkyni živlů, Paní Zvířat, rostlin a lidí. Bohyně Země je matkou všeho živého i neživého, jenž se na této Zemi vyskytuje. My všichni jsme jejími dětmi, my všichni jsme prodchnuti jejím dechem, naše těla jsou stvořena z jejího těla a podléhají jejím zákonům, zákonům přírody. Matka Země má laskavou, všeobjímající povahu, s láskou a úctou pečuje o vše stvořené. Matka Země je nekonečně moudrá, s trpělivostí přihlíží naší neúctě k jejímu tvoření, našemu drancování přírodních zdrojů, znečišťování životního prostředí, zabíjení zvířat i lidí samotných. S trpělivostí mlčky přihlíží, neboť ví, že jednoho dne pochopíme, že všechno je vším, že všichni jsme částí Jednoty. Jednoho dne pochopíme a znovu se k ní navrátíme.  V jejím jménu a za ni budeme spoluvytvářet tento svět, jehož si budeme cenit tak, jako si ceníme a vážíme sami sebe.
 
Matka Země
 
Amulet Matky Země je vhodný pro každého, kdo cítí, že nastal čas proměnit Vědomí lidí, pochopit zákon Jednoty a jít po cestě zpět k naší Velké Matce, tolik laskavé a velkorysé. Na této cestě poznáme pravou harmonii, hluboký vnitřní klid, pramenící z vědomí, že jdeme Domů, pocítíme souznění se sebou samým a se vším, co je. Nošením amuletu dáváme sobě samým a celému světu zároveň najevo, v co věříme, co jsme si vybrali, a po které cestě kráčíme.
 
Bohyně, Země a Jednota
Obraz (i pouhá představa) bohyně Matky nás inspiruje a zaměřuje naše vnímání vesmíru jako organického, živého a duchovního celku, kterého se lidstvo, Země a veškerý život na Zemi účastní jako 'její děti'. Každý jednotlivý člen je vláknem v jedné obrovské kosmické síti, kde všechny manifestace života spolu souvisí, protože se podílí na posvátnosti původního zdroje. 
 
Amulet je vyroben z velmi pevného neohebného kovu. Dodáváme s bavlněnou šňůrkou a luxusním dárkovým saténovým sáčkem se stahovacími šňůrkami.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Rozměry amuletu d x š
6,5 x 3,2 cm
 

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky