Fantasy šperky

Amulet Bohyně Matka Země  - 1
Amulet Bohyně Matka Země  - 2
Amulet Bohyně Matka Země  - 3
Amulet Bohyně Matka Země - 1/3Amulet Bohyně Matka Země - 2/3Amulet Bohyně Matka Země - 3/3

Amulet Bohyně Matka Země

Kód: LH-GW09
Amulet Matky Země je vhodný pro každého, kdo cítí, že nastal čas proměnit Vědomí lidí, přijmout zákon Jednoty a jít po cestě zpět k naší Velké Matce, abychom dosáhli hlubokého vnitřního klidu a pocitu souznění, jenž pramení z vědomí, že jdeme Domů.
Výrobce: Mystique
Připraveno k odeslání
329 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Amulet Bohyně Matka Země
Bohyně Země, Paní Přírody, Vládkyně živlů
Nádherný mystický amulet z luxusní kolekce Green Wood, představuje Velkou Bohyni Země, Matku Přírodu, Vládkyni živlů, Paní Zvířat, rostlin a lidí. Bohyně Země je matkou všeho živého i neživého, jenž se na této Zemi vyskytuje. My všichni jsme jejími dětmi, my všichni jsme prodchnuti jejím dechem, naše těla jsou stvořena z jejího těla a podléhají jejím zákonům, zákonům přírody. Matka Země má laskavou, všeobjímající povahu, s láskou a úctou pečuje o vše stvořené. Matka Země je nekonečně moudrá, s trpělivostí přihlíží naší neúctě k jejímu tvoření, našemu drancování přírodních zdrojů, znečišťování životního prostředí, zabíjení zvířat i lidí samotných. S trpělivostí mlčky přihlíží, neboť ví, že jednoho dne pochopíme, že všechno je vším, že všichni jsme částí Jednoty. Jednoho dne pochopíme a znovu se k ní navrátíme.  V jejím jménu a za ni budeme spoluvytvářet tento svět, jehož si budeme cenit tak, jako si ceníme a vážíme sami sebe.
 
Matka Země
 
Amulet Matky Země je vhodný pro každého, kdo cítí, že nastal čas proměnit Vědomí lidí, pochopit zákon Jednoty a jít po cestě zpět k naší Velké Matce, tolik laskavé a velkorysé. Na této cestě poznáme pravou harmonii, hluboký vnitřní klid, pramenící z vědomí, že jdeme Domů, pocítíme souznění se sebou samým a se vším, co je. Nošením amuletu dáváme sobě samým a celému světu zároveň najevo, v co věříme, co jsme si vybrali, a po které cestě kráčíme.
 
Bohyně, Země a Jednota
Obraz (i pouhá představa) bohyně Matky nás inspiruje a zaměřuje naše vnímání vesmíru jako organického, živého a duchovního celku, kterého se lidstvo, Země a veškerý život na Zemi účastní jako 'její děti'. Každý jednotlivý člen je vláknem v jedné obrovské kosmické síti, kde všechny manifestace života spolu souvisí, protože se podílí na posvátnosti původního zdroje. 
 
Amulet je vyroben z velmi pevného neohebného kovu. Dodáváme s bavlněnou šňůrkou a luxusním dárkovým saténovým sáčkem se stahovacími šňůrkami.

Materiál
antialergenní slitina kovů Pewter (neobsahuje nikl ani olovo)

Rozměry amuletu d x š
6,5 x 3,2 cm
 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky